Dalacin

Tisztelt Doktor Nő Úr!   Január végén dalacin hüvelykrémet írt fel orvosom, aminek használata után minimális vérzés jelentkezett, ami azóta is tart. A mult héten kissé erősödött, most ujra kevesebb. Visszamentem a doktorhoz, s Ő mondta, hogy ez lehet a dalacin mellékhatása, vájak még hátha megjön a mensesz, s utána elmúlik. Hát ez még nem múlt el, most is tart ez a kevéske vérezgetés. Valóban lehetséges ez a dalacin mellékhatása számomra ilyen hosszú ideig? Nyugtalanit. Mit tegyek, meddig várhatok büntetlenül? köszönettel  várom válaszát

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a hüvelyfertőzés, pecsételő vérzés témában

Kedves Hölgyem!

Azért már több, mint egy hónap eltelt a gyógyszer alkalmazása után, ismételt viszgálatra lenne szükség. Valóban időnként okoz hasonló panaszokat a kezelés, de jó lenne egy UH, és egy nőgyógyászati vizsgálat, hogy lássák, a probléma megszűnt-e, és szükség esetén másféle gyógyszert is adjanak.

 

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. március 05., 21:04; Megválaszolva: 2010. március 05., 21:04
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...