Injekció utáni fájdalom

Üdvözlöm! 3 napja kaptam egy injekciót a fenekembe (jobb oldalába) . Olajbázisú volt. Amikor megkaptam nem fájt, de egy idő elteltével érzékeny lett és elkezdett fájni bizonyos mozdulatoknál és ha valami hozzáért. Nem a szúrás helye hanem kicsivel felette, egy kisebb sávon fáj! Szemmel nem látható semmi. Fogalmam sincs, hogy mitől lehet, talán azért mert nem szívódott fel rendesen? Fogalmam sincs, hogy mit kellene vele csinálnom. Tudna segíteni? Választ előre is, nagyon szépen köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Földi Ildikó válasza injekció témában

Elképzelhető, hogy egy kisebb vérömleny keletkezett az izomban, míg fel nem szívódik, érzékenyebb lehet az a terület. Borogatás enyhítheti a panaszait. Ha 1 hét múlva sem javul, menjen vissza orvosához.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. augusztus 12., 20:50; Megválaszolva: 2012. augusztus 13., 00:58
Kérdések és válaszok: Mozgásszervi megbetegedések
Derékfájdalom
Másfél hete egy szék megemelésekor fájdalom nyilallt a derekamba/hátam alsó részébe. Napközben elviselhető volt a fájdalom, éjszaka sokkal...
Reumatikus panaszok
Kedves Dr. Nő! 25 éves férfi vagyok! Mellkas táji panaszokkal ami kb 5-6 éve fent áll van, hogy csak időszakos. Mozgásra jelentkezik...
Fájdalom érzet a lapockánál és...
Tisztelt Doktornő! Azzal a kérdéssel fordulok önhöz, hogy a lapockám és környékén először elkezdtem érezni bizsergést ami később átment...
MR vizsgálat
Üdvözlöm! Az MR eredményemet szeretném ha kielemezné a doktornő, és a lehetséges gyógymodokat elmondaná. E- mailben tudnám küldeni, mert itt...
Mri lelet elemzése
Kedves Doktornő! Legyenszíves a leletem elemzését és tanácsot adni a teendőkről. Köszönettel Mag Tiborné