Fogamzásgátlótól fájhat a mellem?

Kedves Doktornő! Előfordulhat az, hogy a fogamzásgátlótól fáj a mellem? mert még csak most kezdtem el szedni, 3 évet kihagytam, vagy terhes vagyok? 5 napja múlt el a menszeszem. Köszönöm előre is a válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza mellfájdalom témában

Kedves Kérdező!

Amennyiben bizonytalan abban, hogy terhes-e, pl. nem volt rendes a vérzés, vagy nem is volt, nem védekeztek, csináljon egy tesztet. A fog. gátló okozhat mellfájdalmat, de nem jellemző, hogy 5 nap szedés után. Ha továbbra is panaszos, emlő-szakrendelést keressen fel.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2011. január 11., 13:15; Megválaszolva: 2011. január 12., 09:28
Kérdések és válaszok: Mellrák, emlőbetegségek
Lyuk nélküli mellbimbó?
Kedves Doktor Úr! Igazából nem magamnak kérdezek, hanem egy ismerősömnek. Második gyermeke születésénél (és az elsőnél is) sem tudott...
Emlő ciszta
Üdvözlöm! Olyan problémám lenne, hogy 6 napja vagyok túl egy jobb emlői ciszta leszívásán ami 2.3 mm volt. Az eltávolítás után az az oldali...
Emlőbiopszia2
Kedves Doktor Nő! A múlt hėten mår irtam Önnek,a 19 ėves lånyom mellėben csomò,tėmåban.Köszönöm a segìtő vålaszt.Azota a biopszia helyėn a...
Emlő UH vizsgálat
Tisztelt Doktornő! Emlő UH vizsgálat kapcsán szeretném kérni a segítségét. 2020.10.01-én voltam mammográfiai vizsgálaton, melynek eredménye, a...