Szemfog kihúzása utáni gennyfolyás
Tisztelt Doktornő! A szájpadlásomon egy hólyag van, amit ha a nyelvemmel megnyomok a szemfogam fölött az inyemből genny folyik. Egy napja kihúzták a szemfogamat, es kikaparták. A kérdésem az lenne, hogy mitől lehetet ez a dolog, és hogy ezzel a beavatkozással megszüntették a problémát. Egy hét múlva kell visszamennem ellenőrzésre. Lehetséges, hogy műteni is kell ha a hólyag megmarad.
WEBBeteg szakértő válasza szemfog témában
Kedves Kérdező! Az ön esetében a gyulladás áttört a csonton, ami a nyálkahártya alatti kötőszövet gennyes gyulladását okozta. A beteg fog eltávolításával a genny el tud vezetődni és lassan a panaszai is meg fognak szűnni, de mindenképpen menjen vissza az ellenőrzésre.
Cikkek a témában
Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát.
A válasz 5 évnél régebben keletkezett, így egyes tanácsok napjainkra túlhaladottá válhattak.
A válasz 5 évnél régebben keletkezett, így egyes tanácsok napjainkra túlhaladottá válhattak.
WEBBeteg szerkesztőség
Megválaszolva: 2011. április 06.