A fej izzadása

Tisztelt Doktor/nő! Az utóbbi két évben a fejem nagyon izzad akkor is, ha nincs kánikula. Minek lehet a tünete? Vagy esetleg gyógyszer mellékhatása? /Vérnyomás csökkentésre Lokrent szedek egyedül./. Előre is köszönöm fáradozását. Üdvözlettel Sólyom Antalné

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szanyi Andrea válasza a izzadás témában

Kedves Kérdező! A Lokren mellékhatásai között nem szerepel a fokozott izzadás. Az izzadásnak számtalan oka lehet, így a leggyakoribb a félelem, szorongás, stressz okozta izzadás. Fokozott verejtékezést okozhat még pajzsmirigy túlműködés, a vércukorszint jelentős csökkenése. Bár utóbbiak inkább testszerte jelentkező izzadást okoznak. A kávé, forró italok fogyasztása fogyasztása is okozhatja az említett tünetet.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. szeptember 27., 17:27; Megválaszolva: 2011. szeptember 29., 17:22
Kérdések és válaszok: Egyéb
allergia vagy más
Tisztelt Doktornő! Nov. közepe óta a fő problémám,hogy az orrom bedugul a mellkasomon át a gyomromig. Az orrdugulás kb 50 százalékos, a gyomrom...
Bizsergés végtagokban
Tisztelt Szakértők! Az alábbi problémával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni: Több mint egy hete kezdődött, először talpzsibbadással...
Van-e teendőm a köv. vérkép...
Tisztelt Doktornő/Doktor Úr! Készíttettem egy vérképet, mert az utóbbi időben fáradékonyabb vagyok a szokásosnál. Elküldöm Önnek a leletet, és...
Beütöttem a fejem
Kedves Doktornő! 6 nappal ezelőtt lehajoltam, hogy levegyem a cipőm majd elfelejtettem, hogy felettem van a bojler/kazán és így lendületből...