Vérnyomáscsökkentő gyógyszer mellékhatás

Tisztelt Doktorúr! Sajnos vérnyomáscsökkentő gyógyszereket kell szednem, talliton, lecalpin, tolura. Mostanában emelkedett a vérnyomásértékem, és még kell ezek mellé szednem ebrantil-t is.Olyan mellékhatásokat tapasztalok, hogy tartós merevedés, és száraz orgazmus. Amíg nem kellett szednem az ebrantil, nem voltak ilyen tünetek. Mi lehet a gond?

Legfrissebb cikkek a témában
    Nincs találat!

Dr. Papos István válasza Ed témában

A gyógyszerek mellékhatásáról lehet szó. Javaslom a vérnyomáscsökkentő gyógyszerek átállítását!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2019. december 12., 17:52; Megválaszolva: 2019. december 13., 07:07
Kérdések és válaszok: Egyéb
potencia zavar
Tisztelt Dr. Úr! Több mint egy hónapja abba hagytam a dohányzást a Champix nevű gyógyszer segítségével és körülbelül az után kezdődtek a...
Kérdőjeles probléma
Jónapot kívánok! Előre is elnézést kérek, nem vagyok levél íráshoz szokva szóval nem biztos hogy értelmesen fogalmazok. Majdnem egy éve hogy...
Mai válaszra kérdés
Kedves dr. Baki Márta ! Sajnos nem figyelmesen olvasta el a feltett kérdéseimet, illetve nem látta a utolsó mellkas CT felvétel leírását, pedig le is...
Allergi miatt szenvedek tanácsot...
Tisztelt Doktornő! Kb. 25 éve pollenallergiát állapítottak meg. 2 éve erősödtek fel a tüneteim, szinte éves szinten kell szednem gyógyszert, és...
Fáradékonyság, gyengeség...
Jó napot! Sajnos az utóbbi néhány hónapban nagyon fáradt és gyenge vagyok. Igazából nem is tudom, hogy mikor éreztem magam fittnek utoljára....