Tetoválás eltávolítás

Tisztelt Doktor! Egy 2,5x7 cm-es három betűből álló tetoválást szeretnék eltávolítani a karomról a Q-kapcsolt Nd-YAG lézeres eljárással. Mennyire veszélyes ez? Aneten szembesültem olyannal, hogy bőrrakot illetve agydaganatot okoz a feszabaduló festék, vagy az ki tud teljesen ürülni a szervezetből? Tényleg veszélyes eljárás? Mit tudna ajánlani, hallott már olyanról, hogy ebből lett később valakinek problémája? Köszönöm szépen a válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza a Lézer témában

Szerencsére nekem nincs tudomásom ilyen mellékhatásokról a lézerekkel kapcsolatban. A lézerek lokális mellekhatást, pl. égést tudnak okozni a kezelendő területen, de szisztémás mellékhatásról nem tudok. Nyugodtan elvégeztetheti a beavatkozást.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2020. augusztus 23., 16:38; Megválaszolva: 2020. szeptember 07., 11:55
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...