Elvaltozas a peniszen

Jónapot . Segitséget szeretnék kérni A péniszemen először piros pöttyök kezdtek megjelenni utanna pedig mintha elkezdett volna hámlani Elmentem az urulogiára ahol betadine pimafucort és fluconazole gyogyszeres kezelest javasoltak . Gombás fertozes gyanuja miatt De 2 het mulva a tuneteim megvaltoztak piros seb szerűek lettek ezért visszamentem ahol aztmondták hogy valószinű egy bakterialis felülfertozodes ezert tegnap kaptam gentamicin wagner kenocsot es savulin antibiotikumot . Tegnap este hasznaltam eloszor a kenőcsöt es a gyogyszert es mar most a valadek erősödött es egész apro feher holyagocskak alakultak ki rajta Esetleg tudna segiteni hogy mi lehet ez ugyanis kesobb kaptam csak idopontot

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza a penis témában

Lehet hogy a Betadinera alakult ki allergiás reakciója vagy herpes fertőzése jelentkezett egyidőben, amit kép alapján nem tudok megmondani. Én Travocort krémet javasolnék első körben.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2020. június 05., 12:17; Megválaszolva: 2020. június 21., 18:40
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...