Medrolt szedsz?

1.figyelmeztetés!"Olyan lesz a képed mint a telihold! 2.figyelmeztetés!Elkezdesz nőni,de nem ám hosszában!Széltében! Én autoimmun eredetű izomgyengeség miatt szedem.Augusztus óta.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

en is beteg vagyok

Hozzászóló: edin969, 2010-04-02 08:35
23 eve reumatid artritiszes vagyok egyre nehezebben viselem csak diklofent szedek annyira szeretnek dolgozni ez miatt mar depresszios is lettem jo annak aki pozitivan tud hozzaallni

még egy kérdés

Hozzászóló: denge, 2010-04-01 19:25
Válasz erre: Zsanibaba, 2010-04-03 12:14
Neked mi a betegséged pontosan?

segítek

Hozzászóló: denge, 2010-04-01 19:22
koszonom a jokívánságokat neked,6honappal ezelott még én is nagyon szenvedtem,de nézem mindig a családbarátot,és volt benn egy holgy aki segített nekem annyira hogy most jok az eredményeim.tunetmentes vagyok.Ha kiváncsi vagy hogy mitol akkor egy e-mail címet adjál meg nekem és leirom neked az elérhetoségét és beszélhetsz vele ,segíteni fog.puszi zsanibabának az enyém:[email protected] :-)

:):):)::)

Hozzászóló: Zsanibaba, 2010-04-01 18:04
Válasz erre: denge, 2010-04-01 19:25
Denge!!! Veled leszek lélekben.Én holnap megyek vissza kontrollra, de nem számítok semmi jóra, sajna.Nem valami jók az eredményeim.Szóval KITARTÁS és szurkolok!Pusz

Izgulok

Hozzászóló: denge, 2010-03-31 11:24
Válasz erre: Zsanibaba, 2010-04-01 18:04
Sziasztok!Április 7-én megyek vissza az orvosomhoz,és most hálaistennek kb fél éve tünetmentes vagyok,kiváncsi leszek mit mond a babával kapcsolatban,mikor vághatok bele.Szurkoljatok majd nekem Köszönöm

Nephrosis Syndroma

Hozzászóló: erika269, 2010-03-31 10:13
Válasz erre: erika269, 2010-03-31 10:18
Szia! Véletlenül akadtam rá erre a fórumra, és megdöbbenve láttam, hogy másnak is van ilyen betegsége. Pontosabban volt. Az én egyetlen fiam 5 évesen szenvedett ebben a betegségben, pontosabban szenvedett a Medrol mellékhatásaitól. Ma 17 éves, és bátran ki merem jelnteni -egészséges! Nála kb.1 évig tartott ez a borzalom, míg eljutottunk ahhoz a doktornőhöz, aki meggyógyította. Addig több orvosnál jártunk, és mindenki azt mondta, erre a betegségre csak ez az egy gyógyszer van. Ez nem igaz. Kérlek írd meg, neked mióta tart ez a betegség, hol laksz, hova jársz orvoshoz. Sajnos nekem már van ebben tapasztalatom, hátha rudok segíteni. Akár e-mailben is írhatsz. [email protected] Üdv.: Erika

SLE,BABA

Hozzászóló: denge, 2010-03-29 18:12
Sziasztok!Én 22éves vagyok 2éve diagnosztizálták a betegségemet,és azóta folyamatosan szteroidokat szedek 80mg-al kezdtem máig eljutottam hogy már csak 10mg-ot szedek meg a methotraxátból 15mg-ot.Most azon vagyunk az orvosommal hogy elhagyjuk a gyógyszereket nagyon lassan ,mert szeretnék nagyon kisbabát.Gyógyteákat is iszok,mézzel,sok gyümölcsöt és zöldséget eszek,megpróbálok egészségesen táplálkozni,és egészséges életmódot élni.Nagyon szeretnék meggyógyulni,de legalább tünetmentes lenni,mint ahogy a többi betegtársam is ezt szeretné. Higgyétek el sikerülni fog csak az akaraterő ott legyen mindenkiben. Anélkül nem megy.Én már 2éve nagyon szeretnék kisbabát,és hiszem hogy lesz is hamarosan mert egy sle-s betegnek is lehet gyereke,csak vigyázni kell a terhesség alatt jobban mint egy egészséges anyának.De engem megnyugtatott az orvosom hogy lehet babám.Aki szeretne az ne adja fel !!!! Minden lehetséges. Még annyit hogy sok kitartást kívánok minden betegtársamnak,és bízzunk abban hogy hamarosan megtalálják az ellenszert erre a betegségre is. kitartás.....

Kontroll

Hozzászóló: Zsanibaba, 2010-03-20 17:57
Dekica:Április 2-án megyek kontrollra.Izgulok, remélem jó lesz a fehérjeürítésem, ha nem , akkor marad a 8mg!És valószínű marad is akkor "egy életre":(:(:(:(:(Örülök neki, hogy vannak olyan emberek, akik pozitívan tudnak gondolkodni, ilyen betegségek ellenére, én sajna nem vagyok ilyen, és lehet, hogy ezért is nem fogok soha jobban lenni teljesen!!Puszi nektek!Tök jó, hogy ennyien írtok:):)