Mi fog történni, ha orvoshoz megyek a merevedesi zavarommal?

2 és fél hete fejeztem be a szteroid kúrát összesen 7 hétig tartott, és életem legnagyobb hibája volt. Tudom, hogy leállítja a tesztoszteron szint termelését és az lenne a kérdésem, hogy visszaáll-e magától, és ha igen, mennyi idő, és ha nem, mik a teendők? A péniszem miatt aggódom, mivel folyamatosan erre gondolok, és nem működik úgy, ahogy előtte működött, nem keményedik be teljesen. De lehet, hogy csak a stressz miatt (önkielegites). Ha továbbra se működik rendesen, hova menjek el, és mit fognak csinálni, felírnak gyógyszert, ha igen, mit? És minden fog működni, mint régen, attól a gyógyszertől, amit kapni fogok, ha kapok?!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Papos István válasza a potenciazavar, szterid, merevedési zavar témában

Valóban nagy hiba az anabolikus szteroidok szedése, de remélhetőleg néhány hónap alatt a hormonháztartás rendeződik. Amennyiben panaszai nem múlnak, endokrinológushoz forduljon.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. június 09., 21:41; Megválaszolva: 2014. június 09., 22:40
Kérdések és válaszok: Potenciazavar
Merevedési zavar
T. Doktorúr/Doktornõ! Partneremmel egészen január vévgéig intenzīv nemi életet éltünk, akár napi több alkalommal is, merevedési problémáim...
Merevedési zavar
Egy fél éve kb merevedési zavarral szenvedek. Voltam urulógusnál, semmi problémát nem talált. Aggódom, hogy mi lehet a probléma, mert már hosszú...
segédeszköz
Tisztelt Doktor úr! Partnerem 75 éves, sportos, de szívbeteg. Utóbbi időben merevedési problémája van, ami őt / és nem engem/ nagyon zavarja....
Mervedési zavar
Kb.1 hónapja kezdődött ez nálam.. 24 éves férfi vagyok. A párommal kb. fél éve vagyunk együtt. Nagyon kevesett vagyunk együtt, munkánk miatt csak...
Potenciazavar 24 évesen
Tisztelt Doktornő / Úr! Korábban egyetlen alkalommal előfordult merevedési zavarom. Áprilisban lett új kapcsolatom, és már azzal indítottam, hogy...