Klion D 100 vérzés

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Az orvosom Klion 100 hüvelytablettát írt fel a folyásomra, viszont már az első nap után enyhe vérzés jelentkezett nálam, és a nap folyamán 2-3 alkalommal égető érzés is volt a hüvelyemben. A kérdésem az lenne, hogy ez normális-e és hogy abba kell-e hagynom a gyógyszert? Köszönettel, atrop

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Deli Tamás válasza a klion hüvelykúp témában

Tisztelt Kérdező! A fennálló hüvelygyulladás (amire a kúpot kapta) okozza a kevés véres váladékozást és az égést is. Emiatt ne hagyja abba a kúrát. Ha viszont az égés, vérzés sok, keresse fel újra orvosát, mert egy esetleges allergiás helyi reakció is lehet a háttérben, ekkor gyógyszert kell váltani. Üdvözlettel,

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Deli Tamás
Dr. Deli Tamás szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2010. szeptember 07., 22:14; Megválaszolva: 2010. szeptember 12., 21:49
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nem érzem a párom
Amióta szültem 4 éve nem érzem a párom, mikor szeretkezünk. Évek óta csinálom a gátizom tornát, de nem segít. Olyan érzés, mintha a hüvelyem...
Menstruáció kimaradás
Tisztelt Doktor Úr! Májusban szültem meg a harmadik babámat, természetesen, minden komplikacio nélkül. Szoptattam egészen novemberig. Karácsonyig...
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Jaydess levétele
Tisztelt Doktor/Doktornő! 3 napja vették le a Jaydess nevű minispirált. A doktornő mondta, hogy egy kis vérzés előfordulhat. A kérdésem, hogy ez...