szemérem ajkak égő érzése

Tisztelt Doktornő/úr! Kb. 2 hete hüvelyviszketésre lettem figyelmes, és volt egy kis barnás folyásom. Elhasználtam egy doboz pevaryl hüvelykúpot. Használt is. A héten viszont a szeméremajkakon kezdtem égő érzést érezni. Használtam canesten krémet, nem használt. Bepanthen kémet, hátha csak bőrpír vagy hasonló. Azóta vettem még 1 csomag pevaryl kúpot. Ebből ma fogom a másodikat elhasználni. Bár a hüvelyben nem érzek semmit, a szemérem ajkak égő érzése ugyanúgy fenn maradt. Milyen krémet tanácsol, hogy használjak? (Csak pamut fehérneműt hordok) Köszönöm válaszát!

Dr. Herman Tünde válasza égő érzés a szeméremajkokon témában

Kedves Kérdező!

Menjen el nőgyógyászhoz, hiszen a panaszok ha nem oldódnak a canesten krémre, lehetséges, hogy nem egyszerű gombás, hanem valamilyen komolyabb fertőzésről van szó.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Herman Tünde
Dr. Herman Tünde Szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2012. december 01., 19:39 ;Megválaszolva: 2012. december 03., 17:46
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Mellfájdalom lehet mozgásszervi ok
Üdvözlöm a segítségét szeretném kérni. A jobb mellem kb fél éve fájdogál nem folyamatosan nem tudom pontosan meghatározni hogy hol, illetve nem...
Mestruáció
Üdvözlöm! Voltam nőgyógyásznál januárban és márciusban is. A doktor úr megvizsgált, ultrahangozott és minden rendben talált. Elmondtam neki...
Változókor, égető érzés...
Tisztelt Orvosok! Tisztelettel kérem a segítségüket. Közel 2 hónapja vannak panaszaim. Több orvosnál is jártam. Elsőként a háziorvost kerestem...
Nem hat a gyógyszer?
Tisztelt Doktornő! Az éves nőgyógyászati vizsgálaton kapott leletemen az áll, hogy endomrtrium 6.5 cm. Dienille fogamzásgátlót szedek. Ez azt...
Alkalmi kis adag béta...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretném a véleményét kérni abban, hogy alkalmanként egy negyed vagy fél szem propranolol (Humapronol 40 mg -ből) beszedése...