Szívritmuszavar a késő esti órákban

Késő esti órákba jelentkezik nálam a ritmuszavar és akkor fölugrik a vérnyomásom 175-95re nyugtatót és presololt veszek be többet az előírtnál és akkor 1-2 orának utánna csökken valamennyit a vérnyomás és a ritmuszavar.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza magas vérnyomás témában

Kedves Kérdező!

A vérnyomásprobléma okozhat ritmuszavart, javasolt lenne felkeresnie a gondozó háziorvost vagy belgyógyászt, esetleg kardiológust, hogy rendeződjön a vérnyomása. Addig is vezessen vérnyomás-naplót.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2011. február 20., 13:23; Megválaszolva: 2011. február 21., 18:25
Kérdések és válaszok: Magas vérnyomás (Hipertónia)
Friocard kapszula
Tisztelt doktornő! Azt szeretném kérdezni,hogy hallott-e már a Friocard nevű készítményről (gyógyszerről) . Amennyiben igen,mi a véleménye...
Magas vérnyomás
Tisztelt Doktornő! Magas vérnyomás miatt keresem meg Önt véleményét kérdezve. Az alábbiakban átküldöm a vérnyomásomat naplózó mérési...
Enyhén magas, de ingazdozó...
Tisztelt Doktornő/ Doktorúr! Férjemnek, aki 43 éves, valószínűleg már hosszabb ideje enyhén magas, de ingadozó vérnyomása van. Mostanában...
Megdöbbentően magas...
Tisztelt Doktor úr, Bizonytalan mellkasi panaszaim miatt kerestem fel a belgyógyászatot, ezek szúrások bedobbanások, kellemetlen mellkasi...
Kiugró vérnyomás
Tisztelt Doktornő! A vérnyomásom alacsony szokott lenni, 100-110/ 60-70 körül. A pulzusom is 50-60 körüli értek körül mozog, néha előfordul...