Vérzés spirál felhelyezése után

Két héttel ezelőtt, harmadik alkalommal nőgyógyászom spirált helyezett fel. Szeretném megtudni, hogy normális-e az, hogy azóta pecsételő vérzésem van. Nem erősen, csak napi pár csepp. Mi okozhatja ezt? Sajnos szabadság miatt orvosomhoz most nem fordulhatok. Válaszukat előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Boros Miklós válasza IUD témában

Kedves Kérdező! Meg kellene vizsgálni, hogy nem mozdult-e el a hurok, ha a helyén van akkor egyenlőre nem kell csinálni semmit.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 09., 06:45; Megválaszolva: 2011. február 11., 10:11
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Kedves Doktor úr, Mtfhr homozigóta génmutációm van, így a fogamzásgátló tabletta szedése nem javasolt. Egy ismerősöm ajánlotta a Nuvaring...
Fogamzásgátló tabletta csere
Tisztelt Doktor Úr! Lassan 2 éve szedem a Ditinell 0,060mg/0,015 mg fogamzásgátló tablettát. Az elmúlt 3-4 hónapig a 4 db placebo tabletta közül a...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. Évek óta szedek Symicia fogamzásgátlót, mindig este 7kor szoktam beszélni, de most a 7 napos szunet utan elfelejtettem bevenni és csak a...
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Mi a teendő?
Üdvözlöm Doktor Úr! Az a helyzet, hogy 1,5 éve szedem a velgyn nevű fog.gátlót, eleinte a menstruációs görcseimre lett kiirat a, de most először...