Véralvadásgátló+fogamzásgátló

Tisztelt Doktor Nő/Úr!

 

Egy hete megműtöttek, kivették a csavarokat és a fémeket a lábamból. Kaptam fájdalomcsillapítókat (injekció ill. tabletta) és még adom a véralvadásgátló injekciót magamnak. A fogamzásgátló szedését nem hagytam abba a műtét idejére. A ciklusom 19. napján volt egy kis vérzésem és azt szeretném kérdezni, hogy ennek lehet-e a sok gyógyszer illetve injekció az okozója? Válaszukat köszönöm?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Vérzéses!

Igen előfordulhat. Persze emiatt nem kell aggódnia. a lényeg, hogy gyógyuljon meg a lába aztán remélhetőleg minden rendben lesz. Elvileg az injekció nem csökkenti a fogamzásgátló hatását, tehát ha rendesen szedte akkor van fogamzásgátló védelem. De a vérzés előfordulhat. Nem lényeges.

Üdvözlettel: Dr. Zsirai László nőgyógyász

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. május 30., 23:02; Megválaszolva: 2011. október 04., 06:23
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...