Qlaira fogamzásgátló

Tisztelt doktor Úr/ Doktor Nő! Már több mint 1, 5 éve qlaira fog. gátlót szedek, eddig semmilyen problémám nem volt vele. vasárnap kellene a menstruciómnak megjönnie, azonban tegnap este vérzésem volt, ami utána barnás folyássá vált és azóta semmi. betudható-e ez annak, hogy az utóbbi időben rengeteget idegeskedek és sok stressz ér? valamint 2 féle vitamint szedek: Béta-karotin, és egy hajszépségvitamint (ez utóbbit most kezdtem el kb 1. hónapja) esetleg ezek befolyásholhatják a menzeszt? A gyógyszert folytathatom? És vasárnap a szokott időben fog megjönni? Köszönöm előre is válaszát

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza fogamzásgátló témában

A vérzési rendellenesség lehet a stressz miatt, de inkább, hogy egyéb készítményeket is szedett az befolyásolhatja a tabletta felszívódását.

Az okozza az idő előtti vérzést.

A gyógyszert folytassa, egyéb készítményeket külön kell beszedni 3-4 órás eltolódással.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. augusztus 15., 09:50; Megválaszolva: 2012. augusztus 17., 22:14
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...