Hasi probléma
Tisztelt Dr Úr! Pár hónapja folyamatos hasi diszkomfortot illetve hasi fájdalmat érzek, főleg a hasam felső részén illetve középen. Emellett heti többször van hasmenésem, főként étkezések után, de van, hogy már rögtön reggel étkezés előtt. Tudomásom szerint nincsen semmilyen ételintoleranciám Ezt mi okozhatja?
Dr. Plósz János válasza felhasi dyscomfort témában
A panaszok mögött számos ok lehet (laktóz-intolerancia, coeliakia, H. pylori fertőzés, irritabilis bél sy.). Ha hónapok óta jelen van a tünet, akkor indenképp érdemes utánajárni az okoknak, és felkeresni személyesen egy gasztroenterológust.
Cikkek a témában
Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát.
Megválaszolva: 2026. június 23.