Epe műtét utáni széklet

Üdvözlöm! olyan kérdéssel fordulok önökhöz, mivel 2.5 éve és most november első heteiben megint volt epe műtétem 2.5 éve ki vették az epe hólyagomat és a köveim, most viszont megint volt 3 db 1 cm kövem ezt endoszkópos módszerrel vették el tőlem a kérdésem az lenne hogy elő fordulhat e hogy tükrözés után nyálkás a széklet. Vagy hogy mitől lehet, a diétát be tartom a széklet normális szinű nem véres állagra is sokszor normális de van amikor csak nyálkás és halvány szinű. A kórházban azt mondta az orvos aki műtött hogy ha véres a széklet akkor menjek vissza de nekem nem olyan nem fáj semmim nem is puffadok csak napi töbször van székletem és néha nyálkás, a kis műtét után nem volt hasnyálmirigy irritációm sem minden rendben volt. A házi orvosomnak mondtam de azt mondta ennek el kell múlnia majd a kérdésem csak az mitől lehet és mikor múlik majd el vagy esetleg az étrend változtatása miatt van? a Normalfore-t szedem a máj funkcióm sem tökéletes még a műtét után még mindig magas vagy ennek van befolyása a székletem miatt? azt tudom hogy amióta meg tükröztek azóta van ilyen problémám. várom válaszát előre is köszönöm

Dr. Plósz János válasza epekő műtét témában

Panaszát okozhatja a bélflóra megváltozása (főleg ha antibiotikumot is kapott) , de akár az étrendi változás is. Javaslom, próbáljon ki más, kombinált pre- és probiotikumot, fogyasszon sok rostot és mozogjon rendszeresen, intenzíven.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. november 28., 14:05 ;Megválaszolva: 2012. november 30., 07:58
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Milgamma okozhat-e menstruáció...
Jó napot! Segítséget szeretnék kérni. 3 hete szedek Milgammát, napi 3 tablettát kézfájdalomra. Mindig pontosan jött meg a menstruációm, ebben a...
érzészavar
Tisztelt Webdoktor! Amikor azt tanácsolta konzultáljak orvossal gondolom a háziorvosomra célzott de én őbenne sajnos nemigazán bízom meg...Máshoz meg...
Nagy mennyiségű széklet
Tisztelt Doktor Úr! Október végén tüdőgyulladást kaptam, amire Azi Sandoz nevű antibiotikumot írtak fel. Már az első szem bevétele után...
Gyakori megfázás/fertőzés
Tisztelt Doktor Nő/Úr! A problémakör amiről kérdezni szeretnék, hogy az elmúlt időszakban egyre gyakrabban vagyok megfázva, és egyre lassabban...
érzészavar
Tisztelt webdoktor! Tegnap felvázoltam a problémámat (lófarok-szindróma gyanúja,nyeregérzés-zavar,merevedési problémák,porckorongsérv,visszatérő...