Injekció

Kedves DoktorNő/Doktor Úr! 36 éves nő vagyok.Januári kórházi tartózkodásom alatt egyik este hasmenésre panaszkodtam. Kaptam két tablettát meg egy injekciót.Utóbbit a derekam és a fenekem közötti részbe.Ez kb.jan.13-14.-.én volt. Azóta egy csomó van ott a bőröm alatt ami fáj ha megnyomom. Mi ez a csomó és elmúlik egyszer? Válaszát előre is köszönöm! judy73

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a injekció, csomó témában

Tisztelt Kérdező!

Az izomba adott injekciók időnként helyi kötőszöveti reakciót okoznak. Használjon helyileg gyulladáscsökkentő krémet és borogassa a területet. Lassan, de fel fog szívódni és ezzel együtt a panaszok ia javulni fognak.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Boros Miklós, általános, mellkas- és gyermeksebész
Kérdés: 2010. február 18., 17:59; Megválaszolva: 2010. február 18., 17:59
Kérdések és válaszok: Egyéb
irritábilis bél szindróma
Tisztelt Doktor Úr! Nyáron vastagbél tisztító kúrát csináltam, ami után hasi fájdalmak kezdődtek a bal alhasban, de nem étkezéssel...
visszatérő hasmenés
Tisztelt doktor úr. A kérdésem a következő lenne a doktor úr felé , áprilisban fogászati kezelés után kaptam antibiotikumot attól hasmenésem lett...
Fehérvérsejtszám eltérések mire...
Tisztelt Doktornő! A laboreredményem szerint a fehérvérsejtszám a megadott 4-10 határérték helyett 15, a neutrofil szintén emelkedett 11,9 a megadott...
KÖLDÖK körüli égő érzés
Tisztelt Doktor Úr! Most egy olyan panaszom van, hogy a köldököm körül égő érzést érzek. nem fáj,hanem kifejezetten ég. Hasi ultrahangra mentem...