tifusz védőoltás mellékhatása

Tifusz oltást követő napon a vádlimon piros viszkető folt jelent meg ami tenyérnyire nőtt és alatta néha élesen fájó bekeményedés keletkezett ez pár nap alatt elmúlt kivéve a viszketést majd három négy nap után megjelent térd fölöt és kiebb kemény viszkető foltok formájában elkezdett fölfelé terjedni a comb belső felén. Meg tudnák e mondani mi lehet ez és mit lehet tenni vele. Köszönettel károly

Legfrissebb cikkek a témában

    Nincs találat!

Dr. Pék Tamás válasza a viszkető foltok témában

Tisztelt Kérdező! Valószínűleg nincs ok-okozati összefüggés az oltás és a kiütések között. Bőrjelenségről úgy véleményt mondani, hogy nem látjuk nem igazán lehet. Ha panaszai megmaradnak bőrgyógyász felkeresése javasolt. Tisztelettel:

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. március 25., 10:02; Megválaszolva: 2014. április 15., 21:28
Kérdések és válaszok: Egyéb
allergia vagy más
Tisztelt Doktornő! Nov. közepe óta a fő problémám,hogy az orrom bedugul a mellkasomon át a gyomromig. Az orrdugulás kb 50 százalékos, a gyomrom...
Bizsergés végtagokban
Tisztelt Szakértők! Az alábbi problémával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni: Több mint egy hete kezdődött, először talpzsibbadással...
Beütöttem a fejem
Kedves Doktornő! 6 nappal ezelőtt lehajoltam, hogy levegyem a cipőm majd elfelejtettem, hogy felettem van a bojler/kazán és így lendületből...
Vérvétel eredménye
Üdvözlöm! Szíves segítségét szeretném kérni vérvételi leletem kiértékelésében 32 éves férfi vagyok. Az eredményeimben van pár...