Condyloma

Kérlek benneteket, hogy aki tudja, hogyan lehet a Condylomát egyszer s mindenkorra kiirtani, írjon ide!

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Válasz

Hozzászóló: Manone, 2008-09-21 17:06
Válasz erre: Zsuzsi, 2008-10-12 10:03
Nagyon el vagyok keseredve. Soha semmi fajta ilyen jellegű problémám nem volt. Nagyon vigyázok magamra. Ezzel meg egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Ez bosszant benne, de nagyon. Makacs egy dolog, a nőgyógyászom is megmondta. Le akarja venni, ami nagyobb, de közölte, hogy lehet akár mellette 2 mm-rel fog újra előjönni. Hát köszi! Egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs erre egy olyan gyógyszer, ami kiírtja a szervezetből! Szedtem az ezüst kolloidot, sőt az ezt forgalmazó cég regisztrált tagjaként több minden mást is, de eddig nincs eredmény....

Válasz

Hozzászóló: Manone, 2008-09-21 17:03
Válasz erre: Manone, 2008-09-21 17:06
Kedves Napolka és Marcsi! Köszönöm szépen a válaszaitokat! Amiket leírtatok (a kezelésekkel kapcsolatban), azokon már túl vagyok... Szedtem vitamint, ecsetelem, óvszerrel is védjük magunkat a párommal. Van, amikor napokig tünetmentes vagyok, aztán mint derült égből a villám csapás, tömegesen tér vissza... :-(

Válasz

Hozzászóló: nipolka, 2008-09-20 16:38
Válasz erre: kispanda, 2008-10-19 22:07
Nekem a lehető legrosszabb dolog volt az életemben a condylomás szemölcs.Még az orvos is azt mondta, hogy ilyet még nem látott. Engem altatásos műtéttel kezeltek, egyik nap bementem a klinikára, másnap pedig kijöttem, csípett ha pisiltem, és nem mertem hozzáérni, mert fájt.Azóta eltelt két hónap és maradt egy csomóm, amit szintén el kellett volna távolítani , csak a sors úgy hozta, hogy nem egyezett az idő a műtétre. Most meg nincs ott, hiába is keresem. Nekem nem ajánlották az ecsetelést, mert terhes vagyok, és közben átestem még egy hüvelygombán is. Szerintem az ecsetelés a gyógyír nálad, és érdeklődj az orvosodnál az ezüstkolloid nevű készítményről, mert azt szokták ajánlani. Csak megrendelésre érkezik meg , állítólag csodaszer, amit nagyon régen használtak. Nyugtasson meg a tudat, hogy biztos vagyok benne: az én szemölcseimnél nem lehetnek borzasztóbbak, ugyanis a műtétet végző orvos külön engedélyt kért a lefotózására, annyira nagyok voltak.

Válasz

Hozzászóló: akaga, 2008-09-20 15:18
Szia! Azt nem írtad, hogy hol észlelted a szemölcsöket, nekem a hüvelyemben és annak környékén voltak! Elmentem nőgyógyászhoz és ő egy elég erős maró szerrel ecsetelte le, ami teljesen lemarta őket. Az esetleg még megmaradtakat, vagy amik utána kijöttek Condyline 0.5%-os oldattal ecseteltem és emellett Isoprinosin tablettát szedtem. Pár hónapba telt mire már nem jöttek vissza. Mostmár egy éve nincs tünetem: Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed írj! Szia: Marcsi

Segítsetek!

Hozzászóló: Manone, 2008-09-18 19:23
Válasz erre: Cira, 2013-10-03 11:33
Kérlek benneteket, hogy aki tudja, hogyan lehet a Condylomát egyszer s mindenkorra kiírtani, írjon ide!! Köszönöm!