Herpesz a nemi szerveken (herpes genitalis)

A genitális herpesz kezelése a tünetek gyógyítását jelenti, maga a fertőzés nem szüntethető meg - amint az immunrendszer egyensúlya megbomlik, a betegség kiújul. A nemi herpesz tünetei és kezelése.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

sziasztok. A terviran gyógyszert ajánlom

Hozzászóló: Vendég, 2009-08-27 13:55
sziasztok. A terviran gyógyszert ajánlom az nagyon jó. Receptre kapható.

28 éves nőnek.Jól tetted, hogy bőrgyógyászhoz

Hozzászóló: leányvirág, 2009-08-07 11:13
28 éves nőnek.Jól tetted, hogy bőrgyógyászhoz mentél.Az én nőgyógyászom is hasonlóan viselkedett,azóta ott is hagytam,találtam jobbat.Ha visszaolvasod a hozzászólásokat látod majd, hogy nemcsak félrelépéssel lehet szerezni herpeszt,hiszen csecsemőnél és szűz lányoknál is előfordul(aki még nem foglalkozott fíúval!!!).A terviran kúra bíztos segít.Én herpeszin kúrát tartottam-valamivel olcsóbb,nem is lehet mindig kapni-és bevált.Viszont azt vettem észre, hogy nagyon fáradékony lettem.Akkor néztem meg a mellékhatást:kimerültségérzet lehet.Most abbahagytam a kúrát 3 hónap után,javult a fittségérzetem.Úgy gondoltam,hogy akkor kezdem szedni majd, ha érzem hogy elő akar jönni vagy ha úgy gondolom stresszes helyzetbe fogok kerülni.Tehát olyan megelőzésképpen.Ne keseredj el,lehet vele élni.

kis kiegészítő kereset a mult hónapban

Hozzászóló: Vendég, 2009-08-04 11:38
kis kiegészítő kereset a mult hónapban 25 ezret kerestem vele. http://mobilkereset-mobilpont.honlapepito.hu/

Sziasztok! Én ismét a 28 éves nő vagyok.

Hozzászóló: Vendég, 2009-07-23 12:33
Sziasztok! Én ismét a 28 éves nő vagyok. Tegnapelőtt nem bírtam tovább és elmentem a magánbőrgyógyászomhoz gyógyszerért. Eddig is jártam hozzá kezelésekre,de nem volt erőm elmondani,hogy herpeszes vagyok, mivel a nőgyógyászom már eléggé kiborított, így nem hiányzott még egy szemrehányás. De meglepő módon iszonyat aranyos volt a bőrgyógyászom és a nőgyógyászomat a szakma szégyenének tartja, hogy így viselkedett velem, és nem foglalkozott komolyabban a dologgal. Most telvirán kúrát írt elő a doki 200mg-ost napi 4*1-et, és megnézzük ez mennyire segít. Krémnek az egiferon-t ajánlotta, ami nem olcsó,mert 1200 körül van a 2g-os, de nekem bevált, vény nélkül kapható. Azzal bíztat a doki,hogy addig fogjuk a kúrát és a kezeléseket folytatni, amíg teljesen tünetmentessé nem válok,mert ez így nem állapot, és tudja milyen kellemetlen és fájdalmas tud lenni. Nem lehet a vírust kiírtani a szervezetből, de tünetmentessé igenis lehet tenni, akkor miért szenvedjünk!? Tudom,hogy nem olcsó egy ilyen kúra, de én már ott tartok,hogy akár a fél házam is odaadnám, csak megszabaduljak ettől az egésztől. Tény,hogy életmódot sem árt váltani,mivel a rengeteg stressz és a nem megfelelő táplálkozás és az immunrendszer gyengesége is közrejátszik rendesen, így azon is alakítani kell,hogy ne újjuljon ismét. Én nagyon el voltam keseredve, de már sokkal derűsebben látom a dolgokat, bár nem egyszerű egy ilyennel együtt élni. De fel a fejjel! :-) Csak a megfelelő orvos kell hozzá, és már is sokkal könnyebb lesz minden! Azért ha bárki bármi csodamódszert ismer a teljes eltűntetésre, akkor az jelezze itt! :-) Később beszámolok nektek,hogy hogy sikerült a telviran-nal a kúra és mennyire bizonyul hatásosnak! sziasztok: Anita

Sziasztok! Én 32 éves,2 gyerekes anya

Hozzászóló: raczne77, 2009-07-23 08:32
Sziasztok! Én 32 éves,2 gyerekes anya vagyok.A múlthónapban jött ki először,és én is kétségek között vergődök.A párommal 22-én (tegnap) töltöttük a 9-dik házassági évfordulónkat.Eddig én hűséges voltam ő hozzá.Amikor rákérdeztem tőlle a dologra,akkor persze nemleges volt a válasz.Én már nem tudom hogy mit,és kinek higgyek.Ez pedig valahogyan valami miatt előjött.Természetesen a tegnap is újra kiujúlt.Szedek egy étrendkiegészítő készitményt amit a patikában ajánlottak,állítólag segít a herpeszvírus visszaszoritásában.A nevét nem írnám le,de ha valakit érdekelne akkor a következő címre írjon:[email protected] Talán másoknak is segit elviselhetőbbé tenni,az elviselhetetlent.Sziasztok.Erzsike

Sziasztok! Én egy 28 éves nő vagyok. Kb.

Hozzászóló: Vendég, 2009-07-12 13:53
Sziasztok! Én egy 28 éves nő vagyok. Kb. három éve jelentkezett nálam először ez a betegség és rögtön nagyon durván. Amikor elmentem a dokihoz, röhögött,hogy hogy sikerült összeszednem, én csak néztem rá bambán, ugyanis azt tudni kell nekem két igen hosszú kapcsolatom volt eddig és ennyi, tehát nem szaladgáltam soha egyik ágyból a másikba. Úgy kezeltek mint valami utcasarkit. Teljesen elkeseredtem. Mint kiderült valószínű a barátom kaladozott valamerre és sikerült két év együttélés után egy ilyet bohozni az ágyunkba. Én kérdeztem a dokitól,hogy hogy lehetséges elkapni az ilyet, de csak mosolygott, és konkrét választ nem adott, amikor rákérdeztem. Elküldtek vérvételre engem is és a barátomat is, hogy megnézzék nem szedtem-e össze mást is. Az egyedüli normális ember a nővérke volt, aki levette a vért,mert látta rajtam,hogy teljes kétségbeesésben vagyok, ő ajánlotta,hogy egyek sok ananászt,mert az állítólag jó az immunrendszer erősítésére. Mikor megkaptam a vérkép eredményét visszamentem a dokihoz, kiderült,hogy más fertőzésem nincs, így írt fel isoprimosint, hogy szedjem én is és a barátom is, de azért rákérdezett,hogy biztos vele akarok-e maradni, én erre visszakérdeztem,hogy akkor ezek szerint megcsalt? Ő ismét csak mosolygott, tehát így derült ki,hogy félrement a barátom. Nemsokkal később kiraktam a szűrét, viszont ezt a betegséget egy életen át kell cipelnem. Ami a legszörnyűbb,hogy ennek már több mint 1,5 éve, azóta egyedül vagyok,mert nem merek kapcsolatba és nem is tudok kapcsolatba belemenni,mert folyamatosan kint van és nem kicsi tünetekkel. Szinte hetente jön elő. Teljesen kész vagyok, eddig mindig a nagyajkamon jött elő egy helyen, de most már a fenekemen is és hatalmas. Iszonyat így élni, és eddig bármilyen dokit kérdeztem nemigazán tudott semmit sem javasolni. Nekem az immunerősítő gyógyszerek nem segítettek semmit, ugyan úgy előjött a szedésük alatt, mint amikor nem szedem. Viszont a számon azóta nagyon ritkán jelentkezik, ami azelőtt azért gyakori volt. Ha valaki tud esetleg valami tényleg jó megoldást az ülőfürdőn kívül, tehát nem a tüneti kezelést, hanem a megelőzésre valami okasat, kérem írjon,mert ez így iszonyatos!!!!! Nem akarok egyedül maradni más hülyesége miatt! Sziasztok: Anita

99Fsl Sziasztok! Én szorenyieva hozzászólóval

Hozzászóló: Vendég, 2009-06-29 14:25
99Fsl Sziasztok! Én szorenyieva hozzászólóval szeretném felvenni a kapcsolatot. Lécci jelezz vissza a spanics@freemail-os címre ha látod hogy kerestelek. Köszi

sziasztok! nekem is most jött ki és valószínűleg

Hozzászóló: Vendég, 2009-06-17 23:29
sziasztok! nekem is most jött ki és valószínűleg én is barátnőmtől kaptam el közös wc-használat útján. :( eleinte csak azt hittem, hogy egy gyulladt szőrtüsző... ma már tudom, hogy undok egy betegség... én ezeket találtam... 1. Sós ülőfürdő: 1 maréknyi sót tegyen egy sekély kád vízbe. A sós ülőfürdő segít az elváltozás beszárításában. 2. Fájdalomcsillapításra használjon szalicilátokat (aszpirin) vagy paracetamolt, jeges borogatást, érzéstelenítő kenőcsöket. A kenőcsök hátránya, hogy gátolják a fekélyek beszáradását. 3. Használjon laza, tiszta pamut alsóneműt. 4. Vírusellenes kezelés: A vírusellenes gyógyszerek (tabletták) gátolják a Herpes simplex vírus osztódását az idegsejtekben. A vírusok teljes pusztulását nem várhatjuk, de az antivirális kezelés gyorsítja a gyógyulást, ritkábbá és enyhébbekké teszi a heveny periódusokat. A gyógyszereket használhatjuk "epizodikusan", azaz a kiújulások kapcsán vagy "szuppresszív célzattal", azaz tartósan, a kiújulások megakadályozására. Ha a kiújulás nem túl gyakori, és az immunrendszer egyébként ép (nincs immunhiányt okozó betegség vagy gyógyszeres kezelés), az epizódikus terápia az elfogadottabb. A leggyakrabban használt gyógyszerek az aciklovír, famciklovír, valaciklovír.

Sziasztok! Én 2005-ben kaptam el a genitalist,

Hozzászóló: Vendég, 2009-06-15 11:58
Sziasztok! Én 2005-ben kaptam el a genitalist, az akut fertőzés után viszont nem volt tünetem. Egyáltalán. Talán egyetlen olyan hozzászólást láttam, ami arra utalt, hogy ez nem gyakran jött ki az illetőnél. Tünetmentesen szexeltem mindig, de gumival, viszont gyereket szeretnék a későbbiekben... nem tudom, hogy hogy lesz, az egyik nemigondózóban feltettem ezt a kérdést és mondták, hogyha tünetmentesen csinálom, akkor nem kell megijedni, hogy ott lebeg a fejem felett Damoklész kardja. Mi van akkor viszont, ha az anyajelöltnek nyálkahártyasérülés van a hüvelyében? Mi van, hogyha a vírus tartósan az idegdúcokban marad? A sperma nem tartalmazza a vírust? Az átadás kapuja csak a nyálkahártyasérülés? Vagy más is? A "tünetmentes vírusürítés" mennyire állja meg a helyét a valóságban? Ezek számomra fontos kérdések és a tapasztalaitok sokat segíthetnek. Köszönöm.

21 éves vagyok férfi!nálam 2 éve jött

Hozzászóló: Vendég, 2009-06-11 00:06
21 éves vagyok férfi!nálam 2 éve jött ki először pedig mindig vigyáztam magamra 2 és fél éve nincs is barátnőm EZ MIATT....Azóta képtelen vagyok rá teljesen odavagyok...azelőtt mindig csajoztam ,flörtöltem de ismétlem mindig vigyáztam magamra valszeg az egyik komoylabb barátnőmtől kaptam el de fogalmam nincs tényleg nem tudom:S....elmentem dokihoz kaptam egy kenőcsöt és ennyi kérdeztem tőle h mit lehetne evvel csinálni aztmodnta semmit igy mosolyogva majnem lerugtam a székről végülis igaza van de azért nem mindegy hogyan adja elő....ugy kezelt mind vlami koszos nemibeteget....hozzáteszem nem nagyképűségből de szerettek a lányok a mai napig szeretnek mert sokak szerint jóképű vagyok,és sokan is kérdezik miért nicns barátnőm,azért mert nem merek....egyszerűen nem merek kapcsolatot létesíteni senkivel ez miatt...és főleg h tutom életem végéig elkisér tuti felkötöm magam....... de abban reménykedem fejlődik annyira az orvostudomány h kitalálnak rá valami megoldást mert nicns oylan ember akit ne keserítene el!!de tényleg mit monjak ha lenne barátnőm neki az első szeretkezés előtt bocsi de herpeszem van valszeg nem fogja aztmondani h semmi baj:-D!!!mert ha nekem is megmondták volna akkor biztos vettem volna a cokmókom és huztam volna haza és ha ezt mindenkivel közölték volna előtte nem tartanánk itt....én már nem tudom mit csináljak teljsen kivagyok és ez ráadásul rátesz még 1-2 lapáttal h sűrűbben kijöjjön....majd csak lesz valami:-(((