Herpesz a nemi szerveken (herpes genitalis)

A genitális herpesz kezelése a tünetek gyógyítását jelenti, maga a fertőzés nem szüntethető meg - amint az immunrendszer egyensúlya megbomlik, a betegség kiújul. A nemi herpesz tünetei és kezelése.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Ismét 23 vagyok. Ma a patikbában egy nagyon

Hozzászóló: Vendég, 2009-05-11 23:52
Ismét 23 vagyok. Ma a patikbában egy nagyon kedves hölgyhöz álltam sorba, és kicsit "felvidított", ugyanis nem osztotta azt a tényt, hogy egy herpesz fertőzés után törvényszerű, hogy kedvenc hólyagocskáink kiújuljanak. Azt hiszem, tényleg megnyugtatott. Valamint az én speciális "idegrendszeremhez" mérten javasolta, hogy hagyjam abba a fórumozást, ugyanis szemmel láthatóan kiborulok, ha valami rosszat olvasok. Én meg szeretem az aranyközéputakat, így végül úgy határoztam, hogy ha sikerélmény ér, és esetleg igen hosszú távon vagy végleg tünetmentes maradok, akkor azt megosztom veletek, és azt is, hogy ezt mivel illetve hogyan értem el. Most nem szeretnék szereket sorolni, mert "kezdő" vagyok, de remélem, hogy találok "megoldást" a dologra. Sok sikert mindenkinek! :)

Megint a 23-as vagyok. Én nézegettem természetes

Hozzászóló: Vendég, 2009-05-11 10:28
Megint a 23-as vagyok. Én nézegettem természetes gyógymódokat is, és olvastam a propoliszról, az alkoholos illóolaj oldatról, talán ezek is segítenek. A körömvirágnak is nagyon jó hatásai vannak. Most azzal kísérletezek. Majd kiderül, hogy milyen hatással lesz a kedvenc herpeszeimre.

23 éves ne keseredj el és főleg ne igyál.az

Hozzászóló: Vendég, 2009-05-10 22:12
23 éves ne keseredj el és főleg ne igyál.az nem old meg semmit.Én most kezdtem egy herpesin kúrát.Valószínű segít.Bőrgyógyászommal beszéltem meg.Ő egyébként javasolta, ha nagyon előjön lézerrel megkezeli, hamarabb gyógyul.Egyenlőre nincs rá szükség.szóval lehet evvel a kúrával fékentartható valamennyira?És mit tudtok a gyógyszer mellékhatásáról?mert erről nem nagyon esik szó....

Még mindig ugyanaz a 23 éves lány vagyok,

Hozzászóló: Vendég, 2009-05-10 16:44
Még mindig ugyanaz a 23 éves lány vagyok, és szeretném közölni, hogy hazugság, hogy csak nemi úton terjed, ugyanis a közös WC használat miatt a barátnőmet is megfertőztem.

Jah, én nem értem, hogy miért mondják,

Hozzászóló: Vendég, 2009-05-10 16:30
Jah, én nem értem, hogy miért mondják, hogy óvszer, biztonság, ha a bőröm is olyan??????????????????? Akkor már szinte mindegy, hogy használunk-e óvszert, egy egészséges embert tuti megfertőznék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja, és ez a gyerek téma. Szerettem volna gyereket, de így nem kell...

Sziasztok, kedves Sorstársak... Én friss

Hozzászóló: Vendég, 2009-05-10 16:26
Sziasztok, kedves Sorstársak... Én friss csapattag vagyok, ugyanis napokkal ezelőtt kezdődtek a tüneteim, és valószínűleg egy nyilvános WC-ben kaptam el. Mindig papír ülőkével mászkáltam, és mindig volt nálam fertőtlenítő, és ha valaki higiénikusabb, mint én, annak csak gratulálni tudok... De a lényeg... FOGALMAM SINCS, HOGY HOGYAN TOVÁBB!!! Én már napok óta iszom... Mert valamit kell csinálnom, hogy ne jusson eszembe ez az egész. Szeretnék újra egészséges lenni, és amondó vagyok, hogy mindenre van megoldás, csak keresni kell. Én hallottam egy igazán abszurd dolgot, miszerint a napi első vizelet CSODÁKRA képes, és állítólag az használ. Én is ki fogom próbálni. Viszont az, hogy ezek után hogy leszek képes akárkivel is ismerkedni, azt végképp nem tudom. Nagyon fáj, hogy odafigyeltem mindig mindenre, és mégis megkaptam. Az meg méginkább, hogy 23 éves vagyok, és életem végéig végigkísér állítólag. Jézusom....

Az orvosok összevissza beszélnek, az biztos

Hozzászóló: Vendég, 2009-05-06 22:03
Az orvosok összevissza beszélnek, az biztos ,hogy ez nem örökölhető, lehet apukáddal egy kádban fürödtél kicsinek meg ilyenek és úgy kaphattad el :( Leányvirág: Az ,hogy ki mennyit vár az eltünés után, merészség kérdése, én ugy tudom ,hogy miután nem látszik, még mindig fertőzhet ha ott a hámréteg megsérül, és valljuk be (legalábbis én) nem mindig finomkodunk szex közben, néha keményebben nyomjuk és akkor könnyen lehet baj, de nem jellemző. Szerintem azért ildomos várni,nem akarlak elkeseríteni, de lehet,hogy már rég elkapta, csak még nem jött elő, hallottamm már olyat,hogy valaki évekig csak hordozza és utána jön elő vagy hogy csak hordozza a vírust illetve üríti, de neki tünetei nincsenek! Én példáúl így kaptam el!!! :(

Hát ha félévente akkor viszonylag"szerencséd"van

Hozzászóló: Vendég, 2009-05-01 22:37
Hát ha félévente akkor viszonylag"szerencséd"van vele.Beszéld meg az orvosoddak agyógyszerkúrát.Bár azt gyakoribb előfordulásnál javasolják.Fél évig 1 évigis kell szedni.Sajnos azt nem tudom milyen mellékhatása,utóhatása van akár a Herpesinnek,akár Tervirannak.Az utóbbi 2x annyiba kerül,de állítólag hatásfoka ugyanaz.Szóval irány a doki,én bőrgyógyásszal beszéltem meg.Néha a lézeres kezelés is valamit segít.

sziasztok. nekem azota van herpeszem amiota

Hozzászóló: Vendég, 2009-04-27 22:10
sziasztok. nekem azota van herpeszem amiota csak az eszemet tudom, apukamnak is van ilyen, s orvos mondta h ez orokolheto... es ugyebar kiskoromban nem nagyon lett volna mas honnan , hogy elkapjam. Viszonylag felevente jon ki es ha a szokasos aciclovir gyogyszerrel/kremmel kezelem kb 1 het alatt szepen visszahuzodik. Ezzel eddig nem is volt problema, de most 20 evesen eloszor jelent meg intim helyen. Ezutan ott is rendszeres "boldogito" lesz? eddig se volt konnyu tole az eletem, de ugynezni meg rapakolt az elet egy lapattal...

Szóval most hallottam egy jó ismerősömtől,

Hozzászóló: leányvirág, 2009-04-21 00:16
Szóval most hallottam egy jó ismerősömtől, hogy neki genitális herpesze kb 16 éves éves korában jött elő, mikor még messze nem ismert fiút közelről, még csak csókolózva sem.akkor hogy is van ez?Tényleg csak nemi úton terjed?!!! Vendégnek és mindenkinek:valószínű igazad van a korai elcsípésben.Nekem is hasoló tapasztalatom van.Egyébként ti mennyit vártok a nemi kapcsolat létesítésével a herpesz elmúlása után?Bevallom, mi ha tünetmentes vagyok,már nem várunk.Ezidáig a párom úgy tűnik megúszta...lekopogom..