Merevedési zavar

Tisztelt Doktor nő/úr. 20 évas fiú vagyok. 2 éve élek párkapcsolatban. Körübelül 4 hónapja jelentkezett az a probléma hogy aktus közben a merevedésem részben vagy teljesen megszűnik.Előtte nem voltak ilyen problémáim. Ez az önbizalmamra is ráment és a kapcsolatunkra is kezd rámenni. Egy időben napi szinten néztem pornófilmet és maszturbáltam. LEhetséges, hogy ettől alakult ki? HA igen akkor ez orvosolható azzal hogy ezt a két tevékenységet teljesen megszüntetem? Milyen módszerek vannak a merevedési problémák megszüntetésére? Válaszát előre is köszönöm!

Dr. Papos István válasza ed témában

Nyilvánvalóan pszichés eredetű merevedési zavarról van szó, de a naponta végzett önkielégítés sem segíti igazán a párkapcsolati szexuális együttlétet.

A merevedési zavar természetesen orvosolható, akár a szokások megváltoztatása is segíthet, de javaslom, hogy urológiai rendelésen jelentkezzen, ahol megfelelő segítséget kaphat.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2017. szeptember 11., 19:13; Megválaszolva: 2017. szeptember 21., 15:44
Kérdések és válaszok: Szexuális élet
Megengedett-e a Ginseng és Maca...
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Az utóbbi hetekben merevedési zavarral küszködök, amely nagy valószínűséggel lelki eredetű, miután feleségemmel...
Mit tegyek ha nem merevedik meg?
Kedves doktor úr! Az lenne a kérdésem illetve panaszom hogy reggelente normálisan megmerevedik de amikor a barátnőmmel arra kerül a sor akkor már 3....
Merevedési potencia zavar
A barátnőm megismerése utáni első időkben, semmi probléma nem volt. Akár több alkalommal, viszonylag rövid időn belül, tökéletes együttlétnek...
Merevedési zavar
Jó napot kívánok, Doktor úr! Egy kérdéssel fordulnék Önhöz. Friss kapcsolatban élek a párommal (28 éves) , egy hónapja vagyunk együtt. Az a...
probléma.
Tisztelt Doktor úr! Egy olyan problémám lenne hogy a barátnőmmel szeretkezés közben csak nagyon ritkán tudok hüvelyi úton elélvezni, az erekcióval...