Szemem ugrál

KEDVES DR-NÖ!

VISIN SZEMCSEPPET HASZNÁLOK, ÉS A BAL SZEMEMUGRÁL, MINT HA AZ IDEG RÁNGATNÁ MIÉRT ÉS MITŐL VAN EZ, MIT TEGYEK, HOGY MEGSZÜNJÖN?

TISZTELETTEL ÉS KÖSZÖNETTEL

ÁGNES

KÉRNÉM SZÉPEN VÁLASZOLJON

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza szemugrálás témában

Tisztelt kérdező!

A finom izomrángatózás általában a fáradtság, fokozott megterheltség, felborult ionegyensúly esetén szokott előfordulni. Bő folyadék, vitamin, magnézium tartalmú tabletta, (esetleg banán) fogyasztása.

A Visine csepp tartós használatával vigyázni kell, mert mellékhatásokat okozhat az érösszehúzó hatóanyaga miatt.Üdvözlettel: Dr. Papp Júlia, szemész

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Papp Júlia, szemész
Kérdés: 2009. június 23., 09:18; Megválaszolva: 2009. június 23., 09:18
Kérdések és válaszok: A szem betegségei
Látási problémák
Kedves Doktor Úr! Pár hete furcsán látok, olyan a látásom, mint aki egy kicsit részeg, nehéz a fókuszálás, nagyon fárad a szemem. Száraz is...
Glaukóma és más gyógyszerek
Édesanyám glaukómás, én 53 éves nő vagyok. A múlt héten én is elmentem szemnyomást méretni, az eredmény 19 és 23. Egy hónap múlva visszarendelt...
Hegesztési szemgyulladas
Tisztelt Dr. Úr! Férjemnek hegesztés után csúnyán begyulladt a szeme estére. Házi praktikaval, (reszelt burgonya) csillapitottam a fájdalmat. Viszont...
hátsó kérgi homályok
Tisztelt Doktor Úr! Szemészeti vizsgálat alkalmával, a vizsgálatot végző orvos azt mondta nincs semmi baj , minden rendben, ugyanakkor a leleten két...
Fehér pötty a vízvonalon
Kedves Doktor Úr! Reggel észrevettem, hogy a vízvonalamon a jobb szememnél megjelent egy fehér, kb. fél milliméteres, pattanásszerű pötty. Nem...