Kérdés

Azt szeretném megkérdezni h az augmentin duo 1g-os gyógyszertől érezhetek mellékhatásként fáradtságot, erős fáradtságot?

Köszönöm

 

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza gyógyszermellékhatás témában

Kedves Kérdező!

Az Augmentin leggyakrabban előforduló mellékhatásai között nem szerepel az erős fáradtság, ennek ellenére előfordulhat, hogy ez a panasz a gyógyszer mellékhatásának tudható be. Ha a panasz a gyógyszer szedésével együtt jelentkezik, és a szer abbhagyásával párhuzamosan szűnik, akkor lehetséges, hogy ez egy ritka mellékhatás, ebben az esetben tájékoztassa róla kezelőorvosát.Üdvözlettel: Dr. Csuth Ágnes, háziorvos

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Csuth Ágnes, családorvos
Kérdés: 2009. július 02., 09:04; Megválaszolva: 2009. július 02., 09:04
Kérdések és válaszok: Egyéb
Mérgezés
Édesanyám 55 éves, a reumatológián kiírtak neki 5 infúziós kezelést, melyet fel is vett. Egyébként szerzett diabétesz-e van (gyógyszeres) és...
Gyógyszer

Tisztelt Dr.Nő! Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy torokfájásra kaptam Roxithromycin-ratiopharm tablettát de első szem után hasmenésem volt...

Methylprednisolone

4 honappal ezelott prednisone alapu gyogyszert kellett szednem 6 napig csokkentett dozisokban aminek mar rogton lehetett erezni a mellekhatasat borzaszto...

Oedéma?

Tisztelt Doktornő!

Segítségét szeretném kéni, abban, hogy hova forduljak az alábbi felsorolt tüneteim alapján. kb. 2 hete kezdett el...

Sotret és más gyógyszerek

Tisztelt Doktor Úr/Nő!

Azt szeretném kérdezni, hogy Indometacinum és Doxycyclin -ek mellett szedhető e Sotret? Már egy éve szedem a...