COLDREX JUNIOR por belsőleges oldathoz (10x) adatlap

1. MILYEN TIPUSÚ GYÓGYSZER A COLDREX JUNIOR POR BELSŐLEGES OLDATHOZ ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Coldrex Junior por belsőleges oldathoz 6 éves vagy annál idősebb gyermekeknél a megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére szolgál. Három hatóanyagot tartalmaz:

- paracetamolt: mely fájdalom- és lázcsillapító hatással rendelkezik,

- fenilefrin hidrokloridot: mely szabaddá teszi a náthásan eldugult orrot és könnyíti a légzést,

- C-vitamint (aszkorbinsavat): mely hozzájárul a szervezet fokozott C-vitamin igényének fedezéséhez.

2. TUDNIVALÓK A COLDREX JUNIOR POR BELSŐLEGES OLDATHOZ ALKALMAZÁSA ELŐTT

A Coldrex Junior por paracetamolt és az orrdugulás csökkentésére szolgáló hatóanyagot tartalmaz.

GYÓGYSZERINFÓK

Gyártó: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare - GSK Export

Hatóanyag: ascorbic acid
paracetamol
phenylephrine

Normatív TB támogatás: nem támogatott

Közgyógyellátásra adható: nem

EÜ támogatásra adható: nem

EÜ 100% támogatásra adható: nem

Kiadhatóság: Orvosi vény nélkül is kiadható

Megnézem a teljes betegtájékoztatót

Ezért, ne alkalmazza egyéb paracetamol-tartalmú, vagy a megfázás és influenza kezelésére szolgáló más készítményekkel együtt!

Ne adjon Coldrex Junior belsőleges oldatot gyermekének

- ha gyermeke allergiás (túlérzékeny) a paracetamolra, a C-vitaminra, a fenilefrin-hidrokloridra, vagy a készítmény bármely egyéb összetevőjére.

- ha gyermeke cukorbeteg.Megnézem a teljes betegtájékoztatót

Címkék: COLDREX, Fájdalomcsillapító, Láz, Lázcsillapító, Megfázás, Nátha

További gyógyszerek ascorbic acid;paracetamol;phenylephrine hatóanyaggal

További gyógyszerek a(z) Megfázás-influenza kategóriában

ÚJ KERESÉS