Szorongás és pánikbetegség

A problémát kifejezhetjük sok más szóval is, például: aggodalmaskodás, idegesség, feszültség, nyugtalanság, ingerültség, stresszes állapot. A szorongásos zavarok a lakosság mintegy 20 százalékát érintik.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

ez jó :)))))))))))))))))))))

Hozzászóló: halacska, 2009-12-29 17:25
Kedves Tilajukkaja!:))))))))))))))))))Köszi,szívemből szóltál.Nagyon jó a stílus.Egyébként az még külön mosolyognivaló,hogy akármelyik fórumra kattintok,azt kell megállapítsam,hogy mindent elárasztottak az algák... És most már a sufnis algák is...remek...:))))))))))))))

gyöngyös 42-nek

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-12-23 23:27
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-12-29 18:15
Válasz erre: gyongyos42, 2009-12-16 21:07:02 Csodálkozva olvasom, amiket írsz. Igaz, én egy hapsi vagyok, ezért a teherbe esést én csak gyugásnak dekralálom. Te meg erre föl azt írod, hogy előtte bélmosást kell csinálni, beállítani a bázis-sav egyensúlyt, és amikor mindez megvan, el kell kezdeni a vitaminkúrát. És csak utánna lehet teherbeesés céllal gyugni. Hát ez nekem uj. És most meg ez a 12000 Ft-os Spirulina az agytekervények kedvéért. Ez a tökéletes baba receptje. És van neked bátorságod nyugodt lelkiismerettel mamának babának ilyeneket ajánlani?

Hogy kerül ez ide?

Hozzászóló: dinidani, 2009-12-16 17:10
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-12-23 23:27
3000 féle algafaj van. Ebből nekem a sufniban megterem 2700 féle. Nem kell mást tenned, csak megmondod, mi a bajod, és én küldök rá algát, vagy gombát. Mert azt is termelek, a pincébe. A footballistáink csak az én algámat eszik.

anyamacinak

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-12-13 20:59
Szerintem nem "pusztába kiáltott szó" amit írtál. Nekünk az sztk.s gyógyszer nem kerül többe, havi 500.- nál. És jól vagyunk tőle. Ez a csodaszer, amit bárhol ellenőrizhetsz, meg legalább 4000.-/hó. Kiváncsian várom, hogy hol ellenőrizhetem?

gyongyos_hubanak

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-12-13 20:39
"Ennek a feltételnek ami ráadásúl sejt szinten épűl be a szervezetbe és 4000 vitális anyagot tartalmaz,csak egy termék képes.Bár hol leellenőrizhető,hogy ez így van!" Kérem tiztelettel, hol ellenőrizhetem? Hol? Hol van az a "bárhol"? És mind a 4000 vitális anyagot, ami beépül? Tuti, hogy ez kell pánikra, tetűre, gyermekáldásra?

Érdeklődés

Hozzászóló: anyamaci69, 2009-12-13 13:28
Válasz erre: aranykata, 2010-02-17 20:25
Köszi a véleményt.De bocsi nem igazán értem az első mondatod, " itt is összefutunk". Elnézést a hiányos memóriámért, de megmagyaráznád? Kíváncsi vagyok.És sajnos arany-igazságot írtál, de jobb tenni valamit, ha kis lépést is, mint semmit.És csak azóta tudok harcolni ill.kiállni hitemért, amióta gyógyult vagyok.Régebben kommunikálni se tudtam az emberekkel, tele voltam gátlással, fóbiákkal. És tényleg nem érdekel, hogy a gyógyszerekből kinek mennyi haszna van, ha visszakaptam önmagam.De az orvosi kezelés mellett mindíg kell egy baráti támasz, egyedül nagyon nehéz.

Anyamacinak mindig igaza van

Hozzászóló: aranykata, 2009-12-13 07:43
Válasz erre: anyamaci69, 2009-12-13 13:28
Látod itt is öszefutunk, ugyanolyan vehemenciával, és kitartásal harcolsz,,hogy le a kalapom. De csak addig míg el nem fáradsz mert egy idő után bizony csitúl a helháborodásod, ill, nem is az ,hanem rájössz Benedek Istvánt idézve "pusztába kiáltott szó"Irta aranykata

Remek!

Hozzászóló: anyamaci69, 2009-12-13 01:04
Nagyon tetszett amit írtál,remek magán nyomozó lennél!Nem semmi vagy, gratula!

butaság???

Hozzászóló: anyamaci69, 2009-12-13 01:00
Nevezhet aminek akar, inkább tömöm a gyógyszer ipar zsebét, de emberek közé tudok menni, ellátom anyai feladataim, nekem valóban pozitívan változott az életem.És ez megfizethetetlen!Másrészt valóban önmagamból kiindulva fogalmaztam soraim, mert lányom betegségével kapcsolatban rengeteg anyagiaktól függő egészségkárosító termékforgalmazóval találkoztam, hogy vannak fenntartásaim,a Lisztérzékenyek Országos Szövetsége nem eggyet feljelentett. Utánna lehet nézni a honlapjukon!Ezek után én kis butuska, kétkedem az ön által kínált szerben? Az adalékanyagokról pedig annyit, hogy mibe nincs??!!A réten a tehénbe is van!Táplálékallergiás gyerek anyjának többet kell tudnia az élelmiszerek, gyógyszerek hivatalos laboratóriumi bevizsgálásáról /ami csupán 1 év, aztán újra kérik a labort!/, mint egy kémikusnak! Tudta pl. hogy gabona van a fogamzásgátlók 90%-ban? Adalékanyagként. A gabonát polimerizálják, molekulárisan hasonlít a műanyaghoz, ez a maltodextrin nevű mesterséges ízesítő, amit tonnaszám fogyaszt Ön is.Műanyag cukor.Csak butaságom bizonyítékait tártam Ön elé.Maradok a dokim döntése alapján kiírt bogyók mellett, attól legalább tényleg pánik mentes vagyok!

Nem veszi észre?

Hozzászóló: dinidani, 2009-12-12 19:54
Válasz erre: dinidani, 2009-12-16 17:10
Igazság! Hozzászóló: gyongyos42, 2009-12-08 15:39:32 A teherbe esés elött a szervezetet fel kell készíteni a magzat fejlődésére.Elsőként méregtelenítés,sav bázis egyensúly helyrehozása,és csak ezután érdemes olyan táplálék kiegészítőt fogyasztani ami teljesen természetes alapanyagból,mindenféle színező-és adalékanyag mentes.Ennek a feltételnek ami ráadásúl sejt szinten épűl be a szervezetbe és 4000 vitális anyagot tartalmaz,csak egy termék képes.Bár hol leellenőrizhető,hogy ez így van! [email protected] Tehát ez a szer jó terhességre, terhesség ellen, depresszióra, gyugásra. Hát tessék, tessék.