Szorongás és pánikbetegség

A problémát kifejezhetjük sok más szóval is, például: aggodalmaskodás, idegesség, feszültség, nyugtalanság, ingerültség, stresszes állapot. A szorongásos zavarok a lakosság mintegy 20 százalékát érintik.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Nem veszi észre?

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-12-12 19:19
Kedves gyöngyös 42, ez bizony reklám. Lehet, hogy a kedves ura nem tudott gyugni, és ezért szomorú volt, és ön ezt nézte depressziónak. Erre bár nehezen hiszem, lehetséges, hogy hatott a gyerek által hazahozott afroziákum. A másik dolog, meg mint írja, ettől a szertől a férje egészsége 360 fokos fordulatot vett. Ez azt jelenti, hogy visszaállt ugyanarra a pontra, ahonnan elindult. Tessék megkérdezni a gyerektől, hogy mennyi az a 360 fok? Meg azt a 34 millió forintot se értem, amit két kezük munkájával tetszett szétosztani, természetben. Jut eszembe: ha meg nem reklám, akkor miért jelentette meg több fórumon is? Biztos ami biztos alapon?

Nem veszi észre?

Hozzászóló: gyongyos42, 2009-12-10 16:58
Ez nem reklám csak segítség,de úgy látszik maga sem lát az orránál tovább!!!

butaság

Hozzászóló: gyongyos42, 2009-12-10 16:55
Sajnálattal vettem tudomásúl,hogy csak a rosz szándékot képes feltételezni másokról!Az fel sem merűl magában,hogy esetleg van valaki aki szeretne segíteni!Úgy látszik magából indulki!Mert én kikérem magamnak,hogy ismeretlenűl,úgy hogy semmit nem tud arról amit ajánlani akartam megakarja tíltíni,hogy én hova írhassak! Magamról annyit egyedűl neveltem fel a gyermekem segítség nélkűl,alapítványomon keresztűl az egész ország területén segítem a rászorulókat!Csak a tavaji évben 36 millió forint természetbeni adományt osztottam szét úgy hogy a fiam és én a két kezünkkel dolgoztunk közben! Sajnálom hogy ilyen primitív emberek vannak!Kívánom,hogy csücsüljön élete végéig az orvosi rendelő várótermében és szedje azokat a gyógyszereket amit külömböző veismeretlen vegyszerek hozzáadásával készítenek és a gyógyszeripar zsebét tömi!Megérdemli!

re depresszió?? vagy pánik

Hozzászóló: baloghzsu, 2009-12-10 16:52
Válasz erre: gyongyos42, 2009-12-10 16:58
Egyetértek anyamaci69-el.Ha ön egészségügyis valóban tudhatná: hogy ez itt nem a reklám helye. Természetesen tudom mi a különbség depresszió és pánik közt. Sajnos egyik maga után vonja a másikat. Ugye nem kell megírnom miért? A gyógyulás nálam is spontán jelentkezett, mert el kellett fogadnom magam ezzel.Sokáig tartott. Jó egészséget kívánok!

egészségügyis

Hozzászóló: gyongyos42, 2009-12-10 16:38
Válasz erre: baloghzsu, 2009-12-10 16:52
Amennyiben figyelmesen elolvasta a levelem én depressziórol írtam!Ürölök,hogy meggyógyúlt és mint szintén egészségügyis és mint egy alapítvány vezetője úgy gondolom,hogy fontos minden új és hatékony gyógymódot tudatni a gyógyúlni vágyókkal! Ez nem bűn!

Helyreigazítás

Hozzászóló: anyamaci69, 2009-12-10 06:32
Válasz erre: aranykata, 2010-02-17 21:24
Nem orvos vagyok, csak gyógyult pánik beteg.És a depresszió egész más betegség!Kérem a többi fórumozót, akit orvos diagnosztizált, írja meg, volt-e depressziója!

Reménynek

Hozzászóló: anyamaci69, 2009-12-10 06:25
Válasz erre: aranykata, 2009-12-13 07:43
Nem tartom etikusnak, hogy beteg emberek fórumán termék-reklám jelenjen meg, remélve az eladásból származó jövedelmet! Lányom lisztérzékeny, az ottani fórumon is próbálkoztak hasonló célzattal, ráadásul egészségkárosító termékkel, mert aki ezzel akarta eladni magát, azt se tudta mi a glutén, és hogy kórházba küldött volna pár gyereket, felnőttet. MLM meg hasonló alapon működő termék-forgalmazók kíméljék a segítségre szoruló emberek fórumait!!!!!

re pánik

Hozzászóló: baloghzsu, 2009-12-09 14:31
Válasz erre: gyongyos42, 2009-12-10 16:38
Én úgy gondolom pánikbetegséget/magam is az vagyok/ csak gyógyszerrel és pszichoterápiával lehet kezelni. Én 12 mg Rivotrillal indultam, ma már csak 0,25 g és jól színten tudom tartani. Nem érdemes kihagyni a gyógyszert, mert keserves visszaesés jöhet létre! Önmagában csak vitamin nem elég, kiegészítésként szóba jöhet, de ez inkább pszichikai jellegű. a témához mint egészségügyi dolgozó is szóltam hozzá.

Remény

Hozzászóló: gyongyos42, 2009-12-08 15:15
Válasz erre: baloghzsu, 2009-12-09 14:31
Párom depresszióval küzdött,de én nem vettem észre.Azt hittem elfáradt a kapcsolatunk!A bűvös 7.évben járunk. Fiam hozott haza egy doboz táplálék kiegészítőt!Nevettem rajta de mivel azt mondta,hogy 4000 vitális anyag van benne és sejt szinten épűl be a szervezetbe elkezdtem szedni:A párom látva a változásokat rajtam ő is elkezdte szedni.Fél éve ennek.Nincs depresszió,30 évig tartó allaergia!Az életünk 360fokos fordulatot vett.Hála a fiamnak.Akit érdekel a termék az írjon a gyongyi-huba@freemail címre segítek.