Herpesz a nemi szerveken (herpes genitalis)

A genitális herpesz kezelése a tünetek gyógyítását jelenti, maga a fertőzés nem szüntethető meg - amint az immunrendszer egyensúlya megbomlik, a betegség kiújul. A nemi herpesz tünetei és kezelése.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Sziasztok!Ma kerestem rá erre a betegségre,

Hozzászóló: 25éveslány, 2010-07-13 10:37
Sziasztok!Ma kerestem rá erre a betegségre, fogalmam nem volt előtte, hogy ilyen vírusos fertőzésem van. Már sztem közel 3 éve tarthat, nekem menzesz előtt szokott kijönni, és nem csak nemi szerven, hanem alkalmakként a fenekemen is. Teljesen magamba roskadtam, hogy ilyen betegségben szenvedek, még nem tudtam feldolgozni. Jó tudom, van sok rosszabb betegség is, de amint tudatosult bennem, hogy ez mégis mi, akkor kitört belőlem a sírás, hogy most már egész életemben gyógyszert kell szednem, hogy ne jöjjön ki??? Azért valljuk be, ez elég aggasztó. Kicsit félelmetes, hogy kiírhatatlan ez a vírus.Jelenlegi párommal 4 éve vagyunk együtt, ő is látta már rajtam ezeket a kiütéses hólyagokat, de nem tudtuk mi ez, elején valamilyen gombás fertőzésre gyanakodtunk, de ugye elmúltak, és nem teljes rendszerességgel újúltak ki nálam. De sajnos mostanság szinte minden hónapban előjönnek, és emiatt megnéztem neten, hátha van róla vmi...és hát meglett... Szóval neki még el kell mondanom, nagyon remélem, hogy megértő lesz és nem hagy ott, de már előre kikészülök mi lesz.Valakinek vmi ötlete, vagy tényleg ennyire reménytelen ennek a vírusnak a végleges kiírtása????Egy elkeseredett lány

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Rajtam

Hozzászóló: Vendég, 2010-06-10 22:12
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Rajtam egy hete jött ki először herpesz,soha azelőtt nem volt még a számon sem!6 éve vagyok együtt a párommal,ő sem és én sem voltunk mással,most még is jelentkeztek rajtam a tünetek.Voltam dokinál,és egyértelműen megállapította,h genitális herpeszem van.Voltam vérvételen,az viszont negatív lett!Nem tudom mi lehet az oka!Valakinek volt már ilyen "élménye"?

Sziasztok! Egy korábbi hozzászólóval,

Hozzászóló: Vendég, 2010-05-16 23:53
Sziasztok! Egy korábbi hozzászólóval, Embrace-szel szeretném felvenni a kapcsolatot. Néhány kérdésem lenne hozzá (hozzászólása: 2008-11-24 10:02:42). Aki esetleg tud valamilyen elérhetőséget, kérem írjon ide: [email protected] üdv, Zsolt

sziasztok, a macskarom tablettat mindenkinek

Hozzászóló: Vendég, 2010-04-15 21:52
sziasztok, a macskarom tablettat mindenkinek szivbol ajanom, imunerosito es,nagyon eros virus, bakterium es gombaolo tulalyonsaga mellett meg egy rakas mas betegseg gyogyitasaban nagyon hatasos. amiota szedem, nem jott elo a herpesem, es a pollen alergiam is lecsokkent. kb 3;4 het utan kezd hatni, folyamatosan lehet szedni, es nincsennek mellekhatasai.

Két évig volt genitális herpeszem a makkom

Hozzászóló: Vendég, 2010-04-09 15:53
Két évig volt genitális herpeszem a makkom körül.Minden hónapban kijött és magától el is tünet. Mivel már nem tudtam hinni az orvosoknak és a piruláknak(2év!) ezért kipróbáltam valamit, méghozzá hogy "leteszem a húst".Vagyis vegetáriánus leszek.És akár hiszik akár nem,amióta így táplálkozok nem jelenik meg a herpesz.Hozzá kell tennem, hogy azóta is stresszes az életem, stb.Ajánlom mindenkinek, mielőtt vki komoly gyógyszerkúrát kezdene szedni.

a 03.15-én hozzászólóra reflektálva:

Hozzászóló: Vendég, 2010-03-30 22:02
a 03.15-én hozzászólóra reflektálva: a valaciklovir néhány héten belül Magyarországon is kapható lesz... A tünetmentes vírusürítést pedig "sheddingnek" hívják angolul, ha így rákeres, láthatja, hogy minden valamirevaló szakirodalomban írnak róla "a Doktornő"

Üdv, olvastalak titeket, és volt pár

Hozzászóló: Vendég, 2010-03-11 15:17
Üdv, olvastalak titeket, és volt pár jó ötlet.. gondoltam leírom énis mit használok. probáltam már krémet, meg gyógyszert.. de nem nagyon jöttek be... most egy sprayt használok, ami egyáltalán nem mondható macerásnak... csak a nyelv alá kell sprézni... naponta háromszor, és valójából semmi problémám nincsen... akit érdekel megnézheti itt: http://www.genital-herpes-relief.org/herpes/genital-herpes-relief-home.html igaz angolul van, de megrendelni meg lehet onnan is. akit nem érdekel az ne nézze meg :o) Üdv. Linda

Üdv! Csak azért írok, mert beleolvastam

Hozzászóló: Vendég, 2010-03-05 17:35
Üdv! Csak azért írok, mert beleolvastam a cikkbe és hozzászólásokba, és őrült dolgokat írnak azért egyesek. Egy dolgot kiemelnék ami fontos lehet: Virolex krémet lehet nyálkahártyára is alkalmazni, recept nélkül kapható, persze az előírást be kell tartani. Külföldön van egy jobb gyógyszer már forgalomban, ami kicsit jobb mint az aciclovir, Valtrex néven fut, és elég drága. A hatóanyag valacyclovir. Fele hatóanyag tartalom elég mint a hazai szerek esetében. Nekem olyan 5 éve lehet, 2 gyerekem van, és a feleségemtől kaptam el orális úton, amikor neki ajakherpesze volt. Egyikünk se volt mással soha. Nálam leginkább a lelki egyensúly zavara és a stressz hozza elő. A cikkben tünetmentes ürítés, és a tünetek után még több hétig fertőzés lehetőségét írja a Doktornő. Tisztelettel kérdeném melyik külföldi vagy hazai tanulmányban olvasott erről? Tudomásom szerint a tünetmentes állapotban a továbbadás esélye a 0-val egyenlő. Anno rengeteget olvastam erről, és érdekelne ez a dolog...

Sziasztok ! Van egy nagy kérdésem!

Hozzászóló: Vendég, 2010-02-07 21:44
Sziasztok ! Van egy nagy kérdésem! Egy hete az új barátnőmmel gumi nélkül szeretkeztünk (első alkalommal).3 napja a cikkben és a hozzászólásokban leírt tünetek jelentkeztek Nálla,hólyagok,láz,izomfájdalom,a pisilésnél fájdalmak.Az elmúlt fél évben nem volt senkim ,előtte pedig egy 3 éves kapcsolatom volt. Az immunrendszerem elég vacak, szinte minden ledönt a lábamról viszont rendkivűl gyorsan gyógyulok. Ajakherpszem van ,ami kb. évente jelentkezik ,az új barátnőmnek ez sem volt. Tehát :megfertőzhettem-e úgy a barátnőmet,hogy SOHA SEMM ILYEN hasonló tünetem nem volt illetve lehetek-e így virushordozó? Egy szomorú szerelmes férfi

utána jártam, a dynamiclear alapvetően

Hozzászóló: Vendég, 2009-12-18 17:24
utána jártam, a dynamiclear alapvetően sulfurt és hypercum perforátumot tartalmaz