Ugrás az eredeti cikkre: "Már hat éve szédülök - Van remény, hogy elmúlik?" Az orvos válaszol - WEBBeteg fórum a Egészségügy témakörben. . oldal" itemprop="description">

"Már hat éve szédülök - Van remény, hogy elmúlik?" Az orvos válaszol

23 éves nő vagyok, 6 éve kezdődött a kálváriám: mindennap reggeltől estig szédültem, ez azóta sem változott. Minden vizsgálatom negatív lett. A fejem sem merem megmozdítani mert a szédülés erősebb lesz. Válogatás a WEBBeteg Orvos válaszol rovatának kérdéseiből.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Üdv mindenkinek.Örülök hogy valakivel

Hozzászóló: dienesati, 2010-10-05 17:04
Üdv mindenkinek.Örülök hogy valakivel én is megoszthatom a gondjaimat.Én is 6 éve küzdök ezzel a nehéz problémával de hiába.Én is bejártam már minden orvosi vizsgálatokat de semmit sem találtak,talán jó talán nem.Egyszóval nem kicsit szédülök van amikor remegek, az talán a kimerültségtől lehet,de a minden napjaimban jelen vannak.Nem tudom a pontos okát,közben fáj a tarkóm is és homályos a látásom(mintha árnyékokat látnék)ez mitől lehet vajon.?Lehet a frontól is mert arra is gondolok.Vagy talán a nyaki ideg vagy nyaki érzáródás,kitudja ezekre a választ ezekkel nem lehet együtt élni mert csak egyfolytában ezen jár az agyunk,reggeltől estig.Minden megoldás érdekelne ha van valami tapasztalat valakinek.Üdv