MIKORRA VÁRHATÓ JAVULÁS

Kedves Doktor ÚR! Az elmúlt 1 hónapban össze-vissza szedtem a ppi-t és a quamatelt. - 9 nap PPI - 10 nap Quamatel-fokozatosan levezetve a PPI-t - 4 nap másik fajta PPI -utána 4 nap Quamatel újra levezetésnek, hogy ne legyen rebound. Sajnos a PPi-k től csak még betegebb lettem ezért döntöttem az elhagyás mellett. Ma van az 5. napja, hogy semmit se vettem be. Nagyon rosszul vagyok változatlanul-nem tudok emészteni, a gyomromban áll a kaja, mindentől ég, szorulásom van. Azt gondolom az emésztésem teljesen felborult. Ezzel az össze -vissza savcsökkentéssel biztosan nagyon megzavartam a szervezetemet. Szedek napi 3 szor itopride et és reggelente egy progastró 825-t. Mit tehetnék még? Ön szerint mikorra várható valamiféle javulás? Mennyi idő egyhavi gyógyszerszedés után, hogy helyreáll az emésztésem? Köszönöm előre is.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Plósz János válasza gyomorfájdalom témában

A savcsökkentők hatása pár nap alatt megszűnik, de az Itopride maximális hatásához 3 hét szedés is szükséges lehet. A gyógyszeres terápia mellett fontos a gyakori, rendszeres, nyugodt, kis étkezések tartása.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2020. június 22., 09:40; Megválaszolva: 2020. június 22., 11:18
Kérdések és válaszok: Egyéb
FÉLELEM AZ EVÉSTŐL 2
kedves Doktor Úr! Köszönöm a gyors válaszát! (én vagyok,aki nem mer enni) Ön javasolta, hogy estére quamatel ,gaviscon stb-t használjak... Csak...
Nem merek enni
Kedves Doktor Úr! Rettegek az evéstől! Ez azóta van így,mióta szedtem a PPI-ket-többfélét is- és mindegyiktől szinte leállt az emésztésem...
ppi kúra után
Tisztelt Doktor Úr! A Refluxon-t szedtem legutoljára, napi egyszer 15 mg-ot egy hétig. Sajnos csak egyre rosszabbul lettem tőle.. A legfőbb panaszom...
Gyomor panaszok 2.
Kedves Doktor Úr! Köszönöm válaszát január 15. 18: 11es kérdésemre. Venter granulátumot iszok napi 2-3at, az étkezésekre nagyon figyelek, de...
További aggodalmak
Tisztelt Doktor Úr! Köszönöm a választ! (12.27. 19: 16) Pár dolog még nyugtalanít. Az egyik az égő érzés, szegycsont alatt, (de hátul is...