Szívroham után: a nőknek nagyobb segítségre van szükségük
MTI -
2010.02.23. 09:33
Az infarktust követő, kritikus esztendőben a szívbeteg nők nagyobb mértékű társadalmi segítséget igényelnek, mint a férfiak.