Endometriozis

Tapasztalatok, tanácsok endometriózis betegségben szenvedőknek.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Endometriózis

Hozzászóló: Szlilla, 2011-03-18 14:05
Sziasztok! Kb. 3 hónapja van egy köldök kitüremkedésem, amit a közeljövőben fognak eltávolítani. Sajnos endometriózist diagnosztizáltak nálam. A kitüremkedésen kívül (ami csak érintésre fáj kicsit) semmi panaszom sincs, nincs fájdalmam, a havi ciklusom rendben van. Az orvosok szerint hormonkészítményeket kell szedni a betegség kezelésére. Nem sokat tudok erről a betegségről. A hormonokon kívül vannak e természetes gyógymódok? Csökkenek e a teherbeesés esélyei? 28 éves vagyok, s legkésőbb 30 éves koromra szeretnék gyereket.

endometriosis

Hozzászóló: Melinda0504, 2009-10-22 09:56
Szia! Én 27 éves vagyok, több mint egy éve műtöttek, csak nekem egy kicsit komolyabb volt, mert a hólyagomon is volt. Ha bármibe tudok segíteni, vagy kérdésed van az msn címem: [email protected] Nagyon szívesen segítek, és mindent el tudok mondani erről a dologról, hisz nem csak műtétem volt, de eléggé kitanulmányoztam a dolgot!!!

endoandi

Hozzászóló: andi2112, 2009-10-06 12:36
Válasz erre: Melinda0504, 2009-10-22 09:56
sziasztok.28 éves vagyok.endometriozisom van.sokat hallottam rola,s mégsem tudok semmit.Mindenki mást mond.Hogy fáj a mütét,h nincs mütét csak gyogyszerek,h elaltatnak,h nem altatnak csak helyi érzéstelenités van.Hát mi az igazság?És mennyi a felépülési idő?S lehet majd gyermekem?Köszi h elolvastátok,s ha lehet válaszoljon valaki.Ki vagyok borulva!!!!

babaprojekt

Hozzászóló: Vava81, 2009-07-27 15:04
Szia Szysszi! Engem 3 éve műtöttek endometriózissal, sajnos az egyik petefészkem már nem is működik, most mégis van egy spontán fogant, 6 hónapos kisfiú a pocimban. Szóval semmi nem lehetetlen! Igaz, vártunk rá másfél évet, de megérte! :) Sok sikert kívánok neked a babaprojekthez! Vava

válasz

Hozzászóló: szysszi, 2009-07-25 10:26
Válasz erre: Vava81, 2009-07-27 15:04
Szia Vetti!Gratulálok a picihez!!! Bár nekem még nem sikerült azért nem adom fel!:)Neked hányadik nekifutásra sikerült a baba?

endoval

Hozzászóló: vetti, 2009-06-15 12:33
Szia! Engem 2 éve műtőttek endoval és lombik útján, már van egy 8.5 hós bébink. A doki szerint kifog újúlni, a legjobb ellenszer a terhesség, vagy a klimax:-O

műtét

Hozzászóló: szysszi, 2009-06-11 17:27
Válasz erre: vetti, 2009-06-15 12:33
Szia! Engem most műtöttek nemrég, még lábadozom :). Te hogy állsz? Állítólag kiújulhat.Nagyon szeretnénk babát, az orvos szerint lehet, de én kicsit azért félek.

Tapasztalat,vélemény

Hozzászóló: gmonix, 2008-11-28 10:55
Válasz erre: szysszi, 2009-06-11 17:27
Ha valakinek ilyen betegsége van ,legyenszives irjon,osszuk meg a tapasztalatainkat.