Éhezési teszt

Szeretném megkérdezni kinek milyen tapasztalata van a 72 órás éhezési teszttel kapcsolatban. Hipoglikémia gyanűja miatt szeretnék elvégezni, de egy árva szót nem mondtak mire számítsak. Ezért ha valakinek van ezzel tapasztalata kérem írja le. (Én szerintem 24 óra után elájulok

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

;)

Hozzászóló: MakovinszkyRoland, 2014-10-29 16:15
Most olvasom hogy KBarnabas a neved, tehát akkor nem lány vagy. Tévedni emberi dolog.)

:)

Hozzászóló: MakovinszkyRoland, 2014-10-28 06:58
"Én szerintem 24 óra után elájulok" Kétszer tenném rá az életem hogy lány vagy, e mondatod után :) De nem baj, csak leírtam gyors jellemzésemet. A kérdésedre: én három és fél napig egy grammot sem ettem. Semmi rosszullét meg semmi ilyesmi nem történik ekkor senkivel sem. Csak annyi hogy utána a hűtő rettegni fog tőled :D :D mert egy morzsát sem fogsz benne hagyni :) Tehát nyugodtan ne egyél, de ha utána nassolást tervezel, akkor semmi értelme sem lesz, azon kívül hogy kitisztul a szervezeted. Sőt ez inkább nem is fogyás meg ilyesmi, hanem méregtelenítés. Ne feled hogy van 30 napos böjtölés. Na az már egy kicsit más. És tudod hogy ebbe mi az érdekes? Az hogy ha végigcsinálod a 30 napot akkor a jelenlegi életedet felváltja egy új életszemléleted, ami kb isten szintre emel, mert a gondolataid és meglátásaid kitisztulnak. Hűjén hangzik, de 30 nap után kb olyan szintre emelkedsz mint a csúcshatás filmben. Persze nem leszel utána sem zseni, de a jelenlegi tudásod elenyésző lesz ahhoz amit megtapasztalsz. De azért hozzátenném azt hogy ezt a 28 napos böjtölést 1millió emberből egy képes megtenni. Nem azért mert fáj vagy valami ilyesmi, hanem azért mert a belső állati lényünk nem engedi ki a szellemünket.

böjt

Hozzászóló: Jurij, 2014-06-10 20:05
Kezdők egy napnál tovább ne böjtöljenek!

éhezés

Hozzászóló: Stefanus, 2014-06-02 16:52
Válasz erre: Jurij, 2014-06-10 20:05
Böjt, nálad egy természetes dolog. Látom a vélemények különböznek egymástól. Magam jógázom, (semminemü problémám nincsen, hála Istennek meg az 58 évemnek) nekem nem gond egy hét böjt. Nem szabad elfeledkezni a folyadék beviteléröl!!! A feleségem rettegett attól, mi lesz velem :-). A kezdeti 2 nap az valóban a legnehezebb, ellenállni az ételnek. A többi már megy. A 3. napon megynyugszik a gyomor, ez a gyomor pihenése. Mindekinek más az elszántsága, ha nagyon akarunk, ha merünk - tudunk. Fontos még, ha a 3. naptól kezdve már kis szédülést is bevállalhatunk. Ezt legjobb úgy idöziteni,hogy szabadnapokra essen, nehogy munkában, stressz alatt éhezzünk! Cukorbetegségben szenvedöknek ezt mindenképpen az orvossal kéne megbeszélni.

ehezes

Hozzászóló: ildikopopescu, 2014-04-16 19:04
Válasz erre: Stefanus, 2014-06-02 16:52
ez egy nagy hujeseg,nem szabad ehezni

Nehéz?

Hozzászóló: KBarnabas, 2013-12-12 13:04
Válasz erre: ildikopopescu, 2014-04-16 19:04
Ilyen nehéz kérdést tettem fel? Nem gondoltam. Pedig úgy látom másokat is érdekel.