Szorongás és pánikbetegség

A problémát kifejezhetjük sok más szóval is, például: aggodalmaskodás, idegesség, feszültség, nyugtalanság, ingerültség, stresszes állapot. A szorongásos zavarok a lakosság mintegy 20 százalékát érintik.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

A film

Hozzászóló: anyamaci69, 2009-12-05 22:17
Nagyon régi film, 10 éve adták, John Travolta a főszereplője. Érdemes Netről letölteni. Egyébként azért írtam erről, mert az a daganat tette Mássá, zsenivé. De mi, pánik betegek, örülünk, ha gyógyultan, roham nélkül utazunk, emberek között sétálunk. Az egyszerű embernek természetes, nekünk siker, bolgogság. Ettől válunk Csodabogárrá. A pszichiátriai beteget az átlag sötét szemléletű polgár hülyének tekinti. Noha a zseni és hülye között halvány határvonal húzódik. Úgyhogy akinek gondja van, nyugodtan forduljon orvoshoz, legyen gyógyult és büszke csodabogár!

kérdés

Hozzászóló: aranykata, 2009-12-01 18:45
Ezt a filmet én is megnézném, mostani film, vagy régi Ha mostani filmujdonság biztos itt is fog menni/ Miskolcon lakom/ha régebbi ki tudom venni kazin.Kössz az ajánlót!

kérdés

Hozzászóló: aranykata, 2009-12-01 18:45
Ezt a filmet én is megnézném, mostani film, vagy régi Ha mostani filmujdonság biztos itt is fog menni/ Miskolcon lakom/ha régebbi ki tudom venni kazin.Kössz az ajánlót!

kérdés

Hozzászóló: aranykata, 2009-12-01 18:45
Ezt a filmet én is megnézném, mostani film, vagy régi Ha mostani filmujdonság biztos itt is fog menni/ Miskolcon lakom/ha régebbi ki tudom venni kazin.Kössz az ajánlót!

válasz

Hozzászóló: cetrinak, 2009-11-30 11:33
Válasz erre: aranykata, 2009-12-01 18:45
Megfogom nézni ezt a filmet, kíváncsi lettem.

Nikikének

Hozzászóló: anyamaci69, 2009-11-28 21:03
Válasz erre: cetrinak, 2009-11-30 11:33
Láttad a Csodabogár c. filmet? Egy különleges képességekkel, zsenivel megáldott férfiról szól.Hírtelen kapta áldásos elmebeli szabadságát, amivel másokon is segített. Csodálatosan változott az élete. Poén? Agydaganat, pszichésen az tette zsenivé. Mi, volt betegek is amolyan csodabogarak vagyunk. Eleinte nem tudtuk, hogy mi történik velünk, betegen félelmekkel, fóbiákkal teli, összezsugorodott elmével - amit persze az orvos mond el. Addig mi se tudtuk mi ez. Csak azt, hogy szenvedünk, vígasztaljuk önmagunk, hogy ugyan, ezen segít a szomszéd tanácsa, a természetgyógyász, vallás, miegymás....Igazán pedig az orvos a megoldás.Aki nem azt kérdezi, hogy - no ,mi a baj? Nem is csak tünetek érdeklik, hiszen a beteg azt se tudja mi mivel függ össze....Általános beszélgetés, aztán kiderülnek a meglepő eredmények. És amikor gyógyultan, szabadulva a betegség rémétől, újjászületsz, Csodabogárrá válsz. Tiszta tudattal boldog, rácsodálkozol az élet igazi édes ízére.Tudod, miért írtam? Mert hasonlóan hozzád, így kezdtem. Mint te. És van a Barátom, aki kiemelt a butaságom ködéből, kissé nyersen és dorgálón, de felrázott, most gyógyult nő vagyok. Boldog.Ez a barátom a Sanyi.Akivel váltottál már levelet.Szeretném, ha te is gyógyult lennél, engednéd a segítő kéz vezetését. Remélem, szavaim elérték szíved, lelked s végre teszel magadért!

Nikike

Hozzászóló: nikike1950, 2009-11-27 10:13
Szia Sanyi! Próbálom megfogadni a tanácsod, és mondtad, hogy van neked több ismerősöd aki ugyanilyen problémákkal küzd. Szeretném megkérdezni, hogy megtudnád e nekik az msn címüket, szívesen beszélgetnék velük. Gondolom ide a fórumra nem szívesen írnád ki, de ha majd leszel msn-en vagy e-mailbe leírnád azt megköszönném! Köszi:Niki

kisvirág

Hozzászóló: nikike1950, 2009-11-25 19:35
Válasz erre: nikike1950, 2009-11-27 10:13
Rendben, ha egyáltalán még akarsz a tegnapi hülyeségem után

messenger

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-11-24 21:22
Válasz erre: nikike1950, 2009-11-25 19:35
Szia Niki Szépen összejött ez a messenger. Majd holnap folytatjuk. Ok?

messenger

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-11-24 16:51
Felvettelek, és küldtem meghívót is