Mestruáció nélkül

Mit tehetek hogy újra rendszeres legyen?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

remény

Hozzászóló: csilla40, 2009-10-26 19:39
Szia,Erika!Nagyon drukollok neked.Szerintem jól döntöttél,gratulálok a párodhoz.Azért néha jó lenne tudni mi van veled,jó légy és vigyázz magadra.Ha nem is sokat de örülök ha segithettem.

Csillának

Hozzászóló: demeeri, 2009-10-26 10:35
Válasz erre: csilla40, 2009-10-26 19:39
Szia Csilla.Sokat gondolkodom,mi lenne a legjobb.Végül úgy döntöttünk,elhalasztjuk most a kezeléseket.Párom szerint még van időm,és te is ezt írod.Jövőre összeköltözünk,munkahelyet is váltok majd,utána folytatjuk a kezeléseket.Szerencsés vagyok,mert a párom mindenben mellettem van.Mikor összegyűlnek a gondok,és nem találok kiutat,akkor előjön a megoldással.

erikának

Hozzászóló: csilla40, 2009-10-23 20:46
Válasz erre: demeeri, 2009-10-26 10:35
Szia!Nagyon szivesen foglalkozom veled ,de azért szeretném ha tudnád hogy az a mérvadó ahogy döntessz és én maximálisan támogatlak mindenben.Én 25 éves voltam amikor teherbe estem.Amint emlitettem olvastam egy cikket egy ugyanilyen lányról akinek nem volt.Azt válaszolta neki a doki hogy ez a petefészek megbetegedése miatt van,és keressen egy olyan nögyogyászt aki foglalkozik endorfinnal.Azt nem tudom hogy hol van ilyen meg hogy mi ez de ha minden kötél szakad egy probát megérne.Nagyon drukkolok neked szerintem a korod miatt nem kéne aggodnod ez egy hülyeség.Ahogy jónak itéled meg az lesz a helyes bizz magadban én itt leszek.Szia!

erikának

Hozzászóló: csilla40, 2009-10-23 20:46
Szia!Nagyon szivesen foglalkozom veled ,de azért szeretném ha tudnád hogy az a mérvadó ahogy döntessz és én maximálisan támogatlak mindenben.Én 25 éves voltam amikor teherbe estem.Amint emlitettem olvastam egy cikket egy ugyanilyen lányról akinek nem volt.Azt válaszolta neki a doki hogy ez a petefészek megbetegedése miatt van,és keressen egy olyan nögyogyászt aki foglalkozik endorfinnal.Azt nem tudom hogy hol van ilyen meg hogy mi ez de ha minden kötél szakad egy probát megérne.Nagyon drukkolok neked szerintem a korod miatt nem kéne aggodnod ez egy hülyeség.Ahogy jónak itéled meg az lesz a helyes bizz magadban én itt leszek.Szia!

Csillának

Hozzászóló: demeeri, 2009-10-23 16:56
Válasz erre: csilla40, 2009-10-23 20:46
Az orvosok eddig nem mondtak se jót se rosszat.Nem tudják még miért nincs menstruációm.Eddig semmi hibát nem találtak.Most laparoszkópos kivizsgálás vár rám,jövő hónapban kellene mennem.Félek tőle,bevallom. Már csak azért is vágtam bele,mert olyan gyorsan szaladnak az évek...A korral már csak nő a rizikó,és én már nagyon benne vagyok a korban. Te hány évesen lettél terhes? Mivel nekem sosem volt spontán mestruációm,ezért gondolom,hogy csak orvosi segítséggel sikerülhet a teherbeesés.Jól sejtem? Köszi,hogy ennyit foglalkozol velem. Erika

remény

Hozzászóló: csilla40, 2009-10-22 21:34
Válasz erre: demeeri, 2009-10-23 16:56
Szia!Nem voltam dokinál,nem agyaltam ugy voltam vele hogy ha lesz lesz ha nem nem,és lett:-)))nem is akármilyen 4,55-tel és 59cm született.Már nagy fiú és makk egészséges.Én azt mondom neked hogy érezd jól magad és ne gondolj rá.Van még idöd ne aggodj minnél érettebb leszel annál jobb anya.Én azt tanácsolom hogy várj még azzal lombik programmal és ha mégse jönne össze akkor vágj bele.Egyébként az orvosok mit mondanak?

Csillának

Hozzászóló: demeeri, 2009-10-22 16:46
Válasz erre: csilla40, 2009-10-22 21:34
Szia Csilla.Hogy sikerült?Jártál kezelésre és ennek hatására? Azért kérdem,mert egy hónapom van,hogy eldöntsem,elkezdjük-e a lombik programot és mesterséges megtermékenyítést.Egyébként nem érzem magam betegnek,sőt kiegyensúlyozott és boldog vagyok. Ha neked is a klinika segített,akkor belevágunk.

remény

Hozzászóló: csilla40, 2009-10-22 15:28
Válasz erre: demeeri, 2009-10-22 16:46
Szia!Megint én,nagyon sokáig azhittem hogy meddö vagyok,és egyszer csak terhes lettem és van egy gyönyörü fiam.Egy tanácsot ha elfogadsz,ne agyalj rajta ne stresszeld magad annál rosszabb.Én amikor már feladtam és nem görcsöltem rajta akkor jött a fiam:-)).Nagyon drukkolok nektek és hiszem hogy lesz kisbabád.Nagyon sok boldogságot kivánok neked. UI:Egyszer olvastam egy cikket a mi nyavajánkról:-)és ott azt ,omdta a doki hogy olyan nögyógyászt kell keresni aki foglalkozik endorfinnal.Ha gondolod nézz utána,de stresszelj.Szia!

remény

Hozzászóló: csilla40, 2009-10-22 15:28
Szia!Megint én,nagyon sokáig azhittem hogy meddö vagyok,és egyszer csak terhes lettem és van egy gyönyörü fiam.Egy tanácsot ha elfogadsz,ne agyalj rajta ne stresszeld magad annál rosszabb.Én amikor már feladtam és nem görcsöltem rajta akkor jött a fiam:-)).Nagyon drukkolok nektek és hiszem hogy lesz kisbabád.Nagyon sok boldogságot kivánok neked. UI:Egyszer olvastam egy cikket a mi nyavajánkról:-)és ott azt ,omdta a doki hogy olyan nögyógyászt kell keresni aki foglalkozik endorfinnal.Ha gondolod nézz utána,de stresszelj.Szia!

Válasz Csillának

Hozzászóló: demeeri, 2009-10-21 16:58
Válasz erre: csilla40, 2009-10-22 15:28
Szia.Én is fogamzásgátlót szedtem egész 19 éves koromtól mostanáig.33 éves vagyok.Szeretnénk már babát,de sajnos nem sikerül teherbe esni.Már járunk meddőségi klinikára,hormonkezelést kapok,de ennek ellenére nincs peteérésem.Valószínűleg lombik lesz.