Női psyichés problémák

Mást is gyötörnek? Mit lehet tenni?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Lelki segítség

Hozzászóló: Omkara, 2015-02-16 18:42
Sziasztok! Nekem ez sokat segített, mert újfajta megközelítésben konkrét megoldásokat is kaptam: http://letezes.keresztesattila.hu/blog/category/a-tapasztalatokrol/

Az elektroszmog depresszióhoz hasonló tüneteket okoz?

Hozzászóló: e-presszio.hu, 2014-09-26 09:11
Tessék elolvasni: www.e-presszio.hu

Depresszió

Hozzászóló: barbi414141, 2014-08-25 07:10
Szia! Végre találtam egy olyan oldalt ahol nyugodtam írhatok arról ami bennem zajlik. Úgy érzem depressziós lettem, miután rájöttem 40 éves fejjel hogy nő létemre vonzódom a saját nememhez.Legjobb barátnőmhöz pontosabban.Sajnos hangot adtam érzéseimnek amire úgy reagált, hogy nem akar látni többet. azóta alig alszom,folyton egyedül akarok lenni.Nem akarok otthon lenni. Legszívesebben kimenekülnék a világból. Egyfolytában agyalok, hogy hogyan történhetett.Idegbeteg vagyok ez miatt.Arról nem beszélve, hogy férjnél vagyok.Szinte sokkolt ez az egész. Mi a véleményed erről?

Szexuális funkciózavar, orgazmus zavar. Szexológus?

Hozzászóló: Szexa, 2013-03-03 16:30
A betegségek között nem találom a szex működés zavarait. Szexológust is kerestem itt, azt sem találtam.

prolémák

Hozzászóló: neo6911, 2012-09-20 21:46
engem érdekel hogy lehet kezelni a stresz helyzeteket és a halálfélelmet

szorongás

Hozzászóló: neo6911, 2012-09-20 21:44
nem vagy egyedül én is folyton szorongok csak nem tudom mit tehetnék talán kevesebb konfliktust kellene átélnem anyukámmal próbálj meg mai igét olvasni segiteni fog

segitség

Hozzászóló: neo6911, 2012-05-07 19:34
Válasz erre: Omkara, 2015-02-16 18:42
szeretném ha irnál nekem én folyton szorongok

Nagyon Jó!

Hozzászóló: maisa, 2010-08-10 18:34
Én is új vagyok,és nagyon jo ötlet ez a fórum,én is erre gondoltam,és így jutottam hozád!:)Nekem is komoly gondjaim vannak,csak még nem mertem elmenni orvoshoz,illetve segitséget kérni bárkitöl is.:(

Depresszió

Hozzászóló: gica2negativ, 2009-09-24 21:28
Sziasztok!Nekem már 3szor volt depressziós mélypontom,7 évente beleesek.szedtem gyógyszert,de nem folyamatosan.Nem szeretnék hozzászokni .Mi erről a véleményed?

Depresszió

Hozzászóló: Joodyyy, 2009-09-22 20:52
Sziasztok még én is új vagyok. Nekem lenne egy gondom, amiről nem tudom, hogy az e vagy sem. Szóval a nyár eleje óta 5ször voltam rosszul, kb. 2-3 hetente, a panaszaim nagyon fáj a fejem, szédülök, hasmenésem van. Lemetem a háziorvoshoz, de mindig azt mondta, hogy fertőzés. Oké, de 5 ször és mindig nekem van fertőzésem, a környezetemben senkinek. nem tudom mit tegyek, esetleg tudna nekem valaki segíteni? nem tudom, hogy ez esetleg depresszió vagy sem.