Lábdagadás

Tisztelt Doktornő!

A problémám a következő: ha sokat állok, vagy rohangálnom kell  (vagy csak egy fél napot magassarkú cipőben töltök) , iszonyatosan bedagad a lábfejem. Olyan, mintha elvizesedne és amikor lépek, még érzem is, hogy rezeg rajta a duzzanat, ami nagyon rossz érzés. Ezért már nem is tudok felvenni magassarkút, pedig a munkahelyemen legtöbbször abban kellene lennem. Régebben hostesskedtem és akkor is ugyanezek voltak a tünetek, ezt már emiatt nem is tudnám csinálni. Mostmár soha többet nem hordhatok magassarkút, vagy van erre valami megoldás? Köszönöm szépen a válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza lábdagadás témában

Kedves Kérdező!

Visszérbetegség okozza a tüneteket. Szedjen Detralex tablettát, rendszeresen fáslizza a lábát, ússzon vagy kerékpározzon sokat, és keressen fel érsebészt.Üdvözlettel: Dr. Bodnár Edina

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. május 29., 09:58; Megválaszolva: 2011. október 04., 11:09
Kérdések és válaszok: Visszérbetegség
Viszér
Üdvözlöm! 41 éves anyuka vagyok! Többször volt már viszérműtétem! A mai napon történt hogy enyhe kis csípő fajdalmat éreztem a jobb...
Visszértágulat és szívbetegség
Tisztelt Doktor nő! Érdeklődni szeretnék, hogy kéthegyű szívbillentyű elégtelenség illetve prolapsus esetén lehet-e kompressziós harisnyát...
Végbél irritáció
Kedves Doktor/Doktornő! 17 éves koromtól kezdve aranyérrel küszködök, legútóbb fél éve volt, elég sokáig, majdnem kerek 2 hónapig....