Szemölcs
Tisztelt Doktornő! 3 héttel ezelőtt lézeres úton eltávolítottak egy apró szemölcsöt a nemi szervemről. Úgy tűnt, hogy az apró seb be is gyógyult teljesen, viszont amint megfeszül a bőr, akkor újra kireped, és bevérzik. Ön szerint ez normális jelenség e, vagy szükséges bármiféle kezelés? A műtét elvégzésekor 5-6 napos gyógyulási időt említettek, és azóta eltelt 3 hét.
Legfrissebb cikkek a témában
Dr. Csuth Ágnes válasza péniszvérzés témában
Kedves Kérdező!
Tegyen rá 4-5 napig steril gézre helyezett Neogranormont, ez segíti a sebgyógyulást. 4-5 napig ne éljen nemi életet. Ha ezek után is problémája van,. menjen vissza kontrollvizsgálatra.
Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.

Dr. Csuth Ágnes
családorvos
Kérdés: 2011. március 29., 07:54; Megválaszolva: 2011. március 29., 11:01