Elszíneződés

Tisztelt Doktor Úr/ Nő! A kérdésem a következő lenne: Körülbelül 1 napja, az ondóm színe kissé barnás (nem véres) , és érdeklődnék, nem-e lehet baj? Arra gondoltam, hogy valamiféle étel válthatta ki, mivel mást nem szedek. Esetleg a köhögésemre való gyógyszer (Ambroxol Q) , melyet kb. 1 hete szedek. Tanácstalan vagyok, kérem segítségét. Válaszát előre is köszönöm

Dr. Csuth Ágnes válasza barna ondó témában

Kedves Kérdező!

A barnás szín alvadt vér miatt jelentkezhet, ez pl. az ondóhólyag-gyulladásban, prosztata-gyulladásban, húgyúti gyulladásban is jelentkezhet, urológiai szakvizsgálat szükséges.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. március 04., 23:37; Megválaszolva: 2011. március 07., 09:30
Kérdések és válaszok: Urológiai megbetegedések
Sexuális élet műtét után
Tisztelt Dr. Baki Márta! Először is nagyon köszönön az előző kérdésemre kapott választ, de elfelejtettem egy dolgot megkérdezni, így ezt még...
Kisebb vérzés a makkon
Tisztelt doktornő! Pár napja a makkomon kisebb vérzést és valami lepedék szerűséget vettem észre. Fájás vagy viszketés nincs, csak nem tudom mi...
4 CT hatása a herére
Tisztlet Doktornő! 24 évesen sajnos balesetem volt most októberben. Kórházba bekerülve teljes testet CT-vizsgálták kontrasztanyaggal. Majd...
Lágyéksérv utáni herefájdalom
Jó Napot 3 hónapja volt egy jobb oldali lágyéksérv műtétem, háló beültetéssel. A jobb oldali herém azóta fáj ha hozzáérek és nem akar...
Mi ábrázolódik a képeken? Ha a...
Kérném hogy hasonlítsa össze a képeket és mondjon véleményt az ott látott elváltozásokról, kell e valamiért aggódni. Sajnos ezt a két...