Elsötétült és duzzadó erek

Tisztelt Doktorur, / Doktorno, kibovitenem a kerdesemet kb ket hete eszrevettem hogy a himvesszomon az erek sotet szinure valtoztak es elkezdtek duzzadni. Miert van ez es milyen kovetkezmenye, szovodmenye lehet? Varom mielobbi valaszat. Udvozlettel, Csaba

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Boros Miklós válasza pénisz témában

Tisztelt Kérdező!

A felszínes vénák mindenkinek láthatóak és tapinthatóak. Nem derül ki, hogy állandóan duzzadtak-e vagy csak átmenetileg, ami természetes. Amennyiben a korábbinál ez jelentősen fokozódott keressen fel urológust.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 02., 17:07; Megválaszolva: 2011. február 06., 11:17
Kérdések és válaszok: Urológiai megbetegedések
Heresorvadással Covid oltás
Tiszelt Doktornő! Múlt héten megkaptam a Covid-19 elleni oltás első adagját.Sputnik V vakcinával oltottak. Utána olvasgattam az oltásokról és...
Dudor herezacskón
Tisztelt Doktor Úr! Körülbelül egy éve jelentek meg a herezacskómon pattanáshoz hasonló pöttyök. Mára ebből már elég sok lett. Sárga...
Mitől lehet?
Üdvözlöm. Egy férfi betegről lenne szó. Akinek 2 hete barna lett a vizelete. Sok folyadék hatására kitisztul. De ha kb 2 óra hosszáig nem iszik...
Hímvessző, gyulladt nyirok ér?
20 éves vagyok, nehány napja kisebb fájdalomra lettem figyelmes a hímvessző tövénél jobb oldalon erekciókor. Egy vékony, kemény, bőrszínű, ér...
Tanácstalan vagyok.
Üdvözlöm. 9 éve gondozok egy féloldali bénult beteget. Március 9-én a füléről eltávoltítottak egy növendéket. (ott használta a...