Urulógia

Tisztelt doktor nő! úr! Olyan kérdésem lenne, hogy egyik ismerősöm mondta mikor szteroidot szedett) izomnövelésre használta) akkor a hímvesszője befeketedett lehet ennek valami köze a szteroidokhoz? És az lenne igazából még a kérdésem sokat mondják, ha valaki szed annak nem fog föl állni... Mi okozza azt, hogy szteroid használata növeli az impotencia kialakulását. Azt szeretném még kérdezni, ha egy kúrát kipróbálok attól nem lehet bajom nem? Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szegedi Krisztián válasza szteroid témában

Javaslatom: ne próbálja ki. Olyan súlyos mellékhatásai lehetnek melyektől nem csak a nemi élete, de más létfontosságú szervei is károsodhatnak.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. január 13., 14:54; Megválaszolva: 2011. január 23., 19:33
Kérdések és válaszok: Urológiai megbetegedések
Jobb oldali hasi és derék fájdalom
Tisztelt Doktornő! A helyzet az, hogy egy éve hirtelen kezdődött a problémám.Fáj tompán a jobb derekam és a hasam is jobb oldalon . Van, hogy...
Medencefenék izmok vizsgálata...
Szép napot kívánok! Az lenne a kérdésem hogy milyen szakorvoshoz forduljak hogy ha szeretném kideríteni hogy a medencefenék izmaim vagy - lehet...
együttlét?!
Tisztelt Címzett! Tisztelt Doktor Nő! Azon tiszteletteljes kérdéssel fordulok Önhöz, hogy legyen szíves segítsen, merre érdemes...
Enyhe mellékhere gyulladás?
Jó napot kívánok! Egy ismétlődő problémám van már kb 2-2,5 éve. Gyenge alhasi, gát táji fájdalom, enyhe nem állandó bal here fájdalom és ez...
Mi okozhat sérv jellegű tünetet?
Tisztelt WEBBeteg! Bal lagyekomban sok állás illetve nagy terhelés esetében nyomást éreztem. Pár nappal később enyhe fájdalmat éreztem jobb...