Ég és fáj

Tisztelt Szakértő! 4. napja Augmentin Duo tablettát szedek. Azóta nagyon kellemetlenül ég a húgycsőnyílásom környéke. Lehet-e ez a gyógyszer mellékhatása? Mit tegyek, hogy elmúljon? NAgyon köszönöm.

Dr. Boros Miklós válasza húgycsőfájdalom témában

Tisztelt Olvasónk!

         

Panasza hátterében feltehetően nem a gyógyszer szedése állt.

Egyenlőre (ha azóta sem múlt el) kamillás öblögetést javaslok, majd ha ezután sem javulna, keressen fel egy urológiai szakrendelést, ahol megfelelő kenőcsöt írnak fel.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. december 06., 16:59; Megválaszolva: 2009. december 06., 16:59
Kérdések és válaszok: Urológiai megbetegedések
Fájdalmas égő érzés vizelés...
Tisztelt Doktor Úr/Nő Páromnál vizeléskor égő érzés/fájdalom jelentkezik, pénisze nyomásra fájdalmas. Vizelete nem véres, nem gennyes, egyéb...
Pénisz és hasi fájdalom
Kedves Doktor Úr/Nő!  Azt szeretném megkérdezni milyen vizsgálatokat, mintavételeket lehetne elvégezni húgycső+pénisz fájdalomra. A frenulunom...
Húgycső- és herefájdalom
Tisztelt Doktor Úr! 50 éves férfi vagyok. Több hónapja fáj a húgycsövem, a herezacskó és gát közötti szakaszon a legerősebben. Nyomásra a...
Kisebb vérzés a makkon
Tisztelt doktornő! Pár napja a makkomon kisebb vérzést és valami lepedék szerűséget vettem észre. Fájás vagy viszketés nincs, csak nem tudom mi...
4 CT hatása a herére
Tisztlet Doktornő! 24 évesen sajnos balesetem volt most októberben. Kórházba bekerülve teljes testet CT-vizsgálták kontrasztanyaggal. Majd...