véres vizelet.

Tisztelt Doktor nő/úr! Meghülés miatt szedek, Aktil duo 875mg filmtablettát, kiegészítve lázcsillapítót, Apranax filmtablettát. Összesen 2xszer vettem be az Apranaxból és már tegnap este a vizeletemből először egy pici vér ürült ki.Okozhatja-e az Apranax? Szerintem igen. Ugyanis soha életemben nem volt ilyen panaszom és soha nem szedtem még Apranaxot.Nagyon megijedtem. Előre is köszönöm a segítséget.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szanyi Andrea válasza a véres vizelet témában

Kedves Kérdező! Az Apranax lehetséges mellékhatásai között valóban szerepel a vérvizelés is. Javaslom ne szedje ezt a gyógyszert. Az antibiotikum ( Aktil duo ) szedését mindenképpen folytassa. Vizeletvizsgálat végzése mindenképpen javasolt a gyógyszer elhagyását követően, igazolandó a vérzés megszűnését.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. február 05., 10:13; Megválaszolva: 2012. február 07., 16:34
Kérdések és válaszok: Urológiai megbetegedések
Csomó a péniszen
Tisztelt Doktor Úr! Előző levelemben megírtam önnek hogy egy kisebb és egy nagyobb csomó keletkezett a péniszemen. Sajnos most a nagyobbik csomó...
Bizsergő érzés a péniszben
Tisztelt Doktor Úr! Néhány hete bizsergő, remegő érzés jelentkezik napközben a péniszemben. Periódikus jellegű, mintha mobiltelefon rezegne a...
Prosztata
Tisztelt doktor úr! Az ügyben keresném hogy gyakran észrevettem hogy vizelésnél nagyon kis sugárban jön a vizelet! De nem állandóan ha nem reggel...
Vélemény kérés biopsziáról
Kedves Doktor Úr! Az alábbi biopszia eredmény értelmezésében kérem segítségét: 1-2. Prostata részletek közül a bal oldalon, 4 mintában...
Vérömleny a makk alatt
Tisztelt Doktor Úr! Tegnap párommal való szeretkezés után vettem észre, hogy a makkom alatt egy vérömleny keletkezett. Érzékenyebb is lett a...