Gravida (terhes vitamin)

A terhességem kezdetétől kezdve Gravida vitamint szedek. Volt egy kis kihagyás (kb. 1-2 hónap) amikor nem szedtem. Eddig azelőtt semmi problémám nem volt a szedésével. A 8. hónaptól kezdve amikor újra el kezdtem szedni ahogy bevettem a vitamint délelőtt a reggeli után a szokott időben, nem telt el 10 perc és kihánytam. Az akkori alkalom után kihagytam pár napot és újra megpróbáltam és az eredmény ugyanaz volt. És a mai napon is próbálkoztam vele, hogy beveszem, de ugyanúgy kihánytam. A szavatossága nem járt le, tehát nem értem mitől lehet ez? Előtte semmilyen problémám nem volt vele. Mitől alakulhatott ez ki az utolsó pár hétre? Üdvözlettel: Timi

WEBBeteg szakértő válasza vitamin témában

Kedves Timi!

Nem tudom, mitől lehet a panasz, de ha nem megy, nem kell erőltetni. Már szép, nagy a terhesség, egy egészséges, vegyes táplálkozás mellett már nincs rá szüksége. Egyen sok friss gyümölcsöt, zöldséget, elég lesz az is.

 

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. május 11., 19:05 ;Megválaszolva: 2010. május 11., 19:05
Kérdések és válaszok: Terhesség, gyermekágy
Terhesvitamin szedése
Tisztelt Doktornő/Doktor Úr! Segítségét kérném az alábbiakban.Párommal 2.gyermeket szeretnénk. Az 1.terhességem előtt is elkezdtem a Gravidát...
Terhesvitamin szedése
Tisztelt Doktor Úr/Doktor Nő! 18 hetes kismama vagyok. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz és vizsgálatokra, eddig mindent rendben...
Terhesség és vitamin
Kedves Doktor Nő/Úr! 18+2. hetes kismama vagyok. A baba eredményei, mind jók. 20 cm "magas" és 235 dkg. A terhességet megelőzően, illetőleg a 7....
Terhesnek folsav? Vas? Egyéb?
tisztelt drnő! meg szeretném öntől kérdezni, hogy a terhesség idején mit kell szednem? még a saját orvosomnál még nem voltam, és még kb 2hét...
Vitamin terhesség alatt
4 hónapos terhes vagyok. most jelentkeztem be a nőgyógyászomhoz 4 hét múlva kell mennem hozzá. így mire eljutok már 2 hónapos terhes leszek. a...