Gravida

Elkezdtem szedni a gravida filmtablettát és mihelyt beveszem fél órán belül hányingerem van vagy hányok is.Voltam vérvételen és ott minden eredményem jó lett. Mitől lehet ez?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza gravida témában

Kedves Hölgyem!

Ha rosszul van a vitamintól, hát ne szedje. Próbálja meg, hogy másik terhesvitamint hogy bír. Van aki ezt nem bírja, van aki mást nem...

Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. április 27., 19:28; Megválaszolva: 2011. szeptember 28., 10:25
Kérdések és válaszok: Terhesség, gyermekágy
Pfizer oltás nem várt terhesség
Tisztelt Doktor Úr! Április 3-án kaptam az első Pfizer oltásomat, majd május 6-án a másodikat, de a héten kiderült, hogy gyermeket várok ( utolsó...
Barnás pecsételés
Tisztelt Doktor Úr! Szombaton leszek 23 hetes. Múlthéten 4 napig Gynoflor kúpot használtam. A 4.kúp után másnap reggelre barnás folyás jelentkezett...
Terhesség van ok aggodalomra?
Jó napot kívánok! 11hetes terhes vagyok és csak két hét múlva kell visszamennem az orvosomhoz. De megkaptam a vérvétel eredményét és TSH 0.008lett...
Magas fehérvérsejt
Üdvözlöm Dr. Úr, 24 hetes kismama vagyok, ma jött meg a 24. Heti labor eredményem, protein a vizeletben negatív, viszont fehérvérsejt szám 80,illetve...