Antibiotikum várandósan

Augmentin kúra 6. napjánál tartok (fogászati probléma miatt) , 21. hetes terhesség. Tegnap este óta folyamatosan égető érzésem van a klitorisznál és a szeméremajkaknál, hüvelynél egyáltalán nem. Nem használtam új mosószert, öblítőt, sem intimkozmetikumot. Okozhatja az antibiotikum vagy más oka lehet? Milyen krémet használhatnék, ami elmúlasztja? Köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza antibiotikum témában

Kedves Hölgyem!

Valószínűleg gombás folyása van, ami a terhesség alatt egyébként is jelentkezhet, és az antibiotikus kezelés még inkább elősegíti! Canesten krémet, kúpot vehet, és ha nem javul, keresse fel kezelőorvosát!

Üdvözlettel: Dr. Bencsik András

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. január 01., 17:32; Megválaszolva: 2011. augusztus 23., 14:14
Kérdések és válaszok: Terhesség, gyermekágy
Szedhetek-e antibiotikumot?
Jó napot! Az lenne a kérdésem hogy szedhetek-e antibiutikumot terhesség alatt? Esecrchia Coli baktériumom van és ezt kellene kezelnem az...
Antibiotikum szedése az első...
Tisztelt Doktor Úr! 6 hetes terhes vagyok, és tenyésztés során streptococcus agalactiae baktériumot és candida albicans gombát találtak. A...
Antibiotikum szedés terhesség alatt
Tisztelt doktor Ur! Nov 4-en volt az utolso menstruaciom, csunyan begyulladt a fulem es nov 19 en az orvos felirt amoxicilin tabletat ami megjobban...
Terhesség
Tisztelt Dr. Nekem olyan problémám van, hogy utolsó menstruáciom szept 25 volt, majd okt 13 voltam nőgyógyászaton mert petefészek gyuladásom volt...