terhesség

Tisztelt Pétervári László! Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy december végén együtt voltunk a párommal és történt egy kis baleset ami után másnap egyből elmentem a nőgyógyászatra és esemény utáni tablettát írattam fel. (Rigesoft) Még aznap bevettem a gyógyszert úgy ahogy az orvos mondta egyszerre a két tablettát, rá 8 napra megjött a menstruációm, de február hónapban kimaradt. Több tesztet is csináltam, mindegyik negatív lett de az alhasamba 3 napja szúró, lüktető érzést érzek időnként ami eléggé megijesztett. Attól tartok, hogy mégsem hatott a gyógyszer, vagy esetleg pont a gyógyszer miatt borult fel a menstruációm? 3 napja hosszas ülő munkát végzek esetleg lehet, hogy attól érzek fájdalmat? Válaszát várom.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza Nőgyógyászat témában

Az esemény utáni tabletta alkalmazása miatt rendszertelen a menstruáció.

Két-három ciklus is lehet míg spontán rendeződik. Ezután is lenne probléma akkor forduljon szakorvoshoz.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. március 02., 21:24; Megválaszolva: 2015. március 02., 22:08
Kérdések és válaszok: Terhesség, gyermekágy
Terhesség alatti gyógyszerszedés
Tisztelt Doktor Úr! Február 26.-án jött meg a menstruációm. Március 3.,10., 17.,én Flucohexal gyógyszert szedtem (1 szemet minden nap) gombás...
Lehet a baba beteg?
Férjemmel azt gondoltuk , csak lombik babánk lehet, mivel a fiúnk is így született . De most terhes lettem , a férjem meg méreg reumás. Ezért több...
Toxoplazmózis
Tisztelt Doktornő! 26 hetes kismama vagyok,érintkeztem rendszeresen háziállatokkal,cicákkal,de sosem volt macskám. Azzal a buta kérdéssel fordulok...
Eseményutáni tabletta
Tisztelt Doktornő! Párommal Március 19-én voltunk együtt! Aktus után mikor kivette éreztem, hogy valami folyik végig ott lent, kívülről! Óvszert...
Duphaston abbahagyása
Tisztelt Doktor Úr! Duphastont szedek 2x1 adagban a terhességem eleje óta. Különösebb oka nem volt a gyógyszer szedésének (esetleg a rendszertelen...