Gyógyszer!

Üdvözlöm!-olyan kérdésem lenne hogy kb.10 éve szedek pánikbetegségre Citapram 20 mg tablettát.Az utóbbi időkben viszont újra elő jöttek a tüneteim a gyógyszer szedése mellett is.Ezért a Háziorvosom Mirzaten 15 mg írt fel mellé.Reggel 20 mg Citapram este pedig a Mirzaten.Az lenne a kérdésem hogy a két gyógyszer szedhető e együtt?Mert jobb a helyzet de még nem az igazi nem vagyok a régi,kb.5 hónapja szedem így a gyógyszereket.Az elején a Mirzaten fel erősítette a tüneteket ráadásul ez ugye benne van.Most a kezdeti mellékhatások alábhagytak de le kellett csökkentenem az adagot 7.5 mg ra.Legyek türelmes és segíteni fog e így ez a gyógyszerkombináció?A gondolataimat nem nyomja el ami egy következő pánikrohamtól tart.Így szinte mindíg ott lebeg a mindennapjaimban!Köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pálvölgyi Rita válasza a gyógyszeres lehetőségek témában

Tisztelt Kérdező, Természetesen a kezelőorvosával kell ezt egyeztetni. 5 hónapi részleges eredmény után én már próbálkoznék egyéb lehetőségekkel, esetleg kérdezze meg erről a kezelőjét. Üdvözlettel: Dr. Pálvölgyi Rita

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2020. augusztus 19., 11:10; Megválaszolva: 2020. augusztus 28., 10:03
Kérdések és válaszok: Szorongás, pánikbetegség
Utazás közbeni rosszullét
Tisztelt Doktor Úr, Doktornő, Olyan tüneteim vannak, hogy főleg utazás közben elkap a rosszullét, hányingerem lesz, a torkomban és a gyomromban...
Nyugtató gyógyszer hatása
Tisztelt DoktornőDoktor Úr! Sajnos mindig is "aggódós" típus voltam, így szerintem az átlagnál érzékenyebb vagyok a stresszre, illetve nagyon...
Folyamatos légszomj,orrdugulás
Szép napot! Végső elkeseredettségemben fordulok Önökhöz.A problémám nagyjából egy éve kezdődött,egész napos légszomjal,csak ásításkor érzem...
Helex sr 0,5 mg
Tisztelt Doktornő! Jelenleg tartós hiánycikk a Xanax sr 0,5 mg tabletta. Évek óta este 1 darabot szedek pánikbetegségem miatt. Most ezt...